Wczytuję dane...
Model: 5836
Realizacja zamówienia: 7 dni
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: Small Foot

Gra zręcznościowa, przedstawiająca Piaskowego Chłopca, wykonana została z drewna. Malowana pastelowymi odcieniami nietoksycznych farb zabawka firmy Small Foot odpowiednia jest dla chłopców i dziewcząt po 18 miesiącu życia. Zestaw zawiera 20 elementów. W skład zestawu wchodzi drewniana huśtawka - równoważnia, drewniane, podłużne elementy w kształcie walca oraz worek do przechowywania elementów. Klocki w kształcie walca umieszcza się na huśtawce, w górnej części, wytłoczonej odpowiednio celem ich utrzymywania. Elementy, umieszczane na huśtawce powodują przeważenie jej ciężaru na tę stronę, po której umieszczony jest większy ciężar.

Zabawka zręcznościowa dla dzieci po 18 miesiącu jest prosta, bezpieczna, trenuje koordynację oraz motorykę małą dziecka. Jej elementy są lekkie oraz posiadają zaokrąglone kształty, uniemożliwiające bolesne uderzenie się. Z dbałością o prawidłowy rozwój fizyczny i umysłowy dziecka, marka Small Foot oferuje wyjątkowo zajmujące przedmioty, stworzone z myślą o zaciekawieniu dziecka i skupieniu jego uwagi na dłuższą chwilę. Co więcej, drewniane zabawki motoryczne nie nudzą się, są ponadczasowe i trwałe. Jeżeli mają służyć rodzeństwu, nie zawiodą jakością oraz odpornością na odprysk farby. Piaskowy Chłopiec z pewnością będzie obecny podczas rozwoju dziecka przez kilka lat, znajdując różnorakie zastosowanie w zabawach. 

Piaskowy Chłopiec od Small Foot jest odpowiedni do samodzielnej zabawy, rozwijającej umiejętność koncentracji oraz zręczność. Sprawdzi się również jako zabawka dla dwojga dzieci, które będą mogły poznać zasady współpracy lub rywalizacji (ta forma zabawy sprawdzi się u przedszkolaków). Praktyczny worek na drewniane walce zapobiegnie zagubieniu się przedmiotów. Zachęcamy, aby skorzystać z naszej konkurencyjnej oferty. Przekonaj się, że opinie o naszym sklepie są w 100% pozytywne. Cena niska, dostawa szybka i bezpieczna. Po prostu kup i patrz na wspaniałą zabawę dzieci.

Wymiary: około 20 x 11 x 3 cm 
Materiał: drewno 
Waga: 0,6 kg 
Wiek: od 18 miesięcy

Polecamy