Wczytuję dane...
Model: 10647
Realizacja zamówienia: 7 dni
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: SMALL FOOT

Proponowane przez nasz sklep obracające się drewniane klocki to doskonała zabawka edukacyjna dla dziecka powyżej pierwszego roku życia. Zabawa tym wyjątkowym produktem polega na przesuwaniu klocków w taki sposób, aby utworzyły się pełne obrazki zwierzątek. Klocki są ustawione pionowo i zabezpieczone z obu stron dodatkowymi kawałkami drewna. Istnieje możliwość ułożenia aż czterech, pełnych kombinacji ilustracji, dzięki czemu Twoje dziecko będzie mogło bawić się nimi dłużej.

Obracające się, drewniane klocki pomogą Twojemu dziecku rozwijać wyobraźnię oraz zręczność. Duże klocki z kolorowymi ilustracjami, które można przesuwać zarówno w prawo, jak i w lewo, pozwolą także Twojemu maluchowi poznawać nowe zwroty, szczególnie te związane z przestrzennością i wykonywać nowe polecenia. Zdecydowanie warto jest posiadać takie zabawki zręcznościowe dla malucha, zwłaszcza że ich cena należy do atrakcyjnych, a ich jakość jest bardzo wysoka.

W opakowaniu znajduje się jeden zestaw, zawierający trzy klocki połączone ze sobą i zakończone dwoma dodatkowymi drewienkami, które zapobiegają wysunięciu się klocków. Na klockach właściwych kolorowymi farbami zostały namalowane urocze ilustracje przedstawiające różnego rodzaju zwierzęta. Kup te wyjątkowe klocki już teraz i przekonaj się, jak dobre są one dla rozwoju Twojego dziecka. Świetnie nadają się także na prezent dla kogoś, kto ma w swoim domu maluszka.

Drewniane obracające się klocki, to produkt firmy SMALL FOOT, która zajmuje się tworzeniem edukacyjnych zabawek dla dzieci. Produkty tej marki są zgodne z normami bezpieczeństwa wymaganymi w Europie oraz przechodzą liczne kontrole jakości, zanim trafią na sklepowe półki. Nic dziwnego więc, że zabawki zręcznościowe oraz inne produkty tej firmy cieszą się takim uznaniem wśród rodziców małych dzieci i mają tak pozytywne opinie. Dlatego właśnie warto samemu przekonać się o tym, jak dobre są zabawki tej firmy i jak dobrze wpływają na ogólny rozwój malucha.

Wymiary: około 4 x 4 x 16 cm 
Materiał: drewno
Waga: 0,18 kg 
Wiek: od 12 miesięcy

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...