Wczytuję dane...
Model: 10897
Realizacja zamówienia: 15 dni
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: SMALL FOOT

Każdy rodzic doskonale zdaje sobie sprawę, jak ważna dla dziecka jest aktywność na świeżym powietrzu. Dzięki niej pociecha będzie poprawnie się rozwijać pod względem fizycznym i psychicznym, a także poznawać świat takim, jakim jest naprawdę. Jednakże jak w dobie komputerów i elektroniki nakłonić maluchy do zabawy na dworze? Można skorzystać ze sprawdzonych sposobów takich jak zestaw do wielkich baniek mydlanych od SMALL FOOT!

Te świetnie zaprojektowane akcesoria do baniek mydlanych to nowa odsłona znanej od wielu lat zabawy z „bąbelkami” z mydlanego płynu. Produkt ten różni się jednak od znanych nam zabawek tego typu. Nie ma on bowiem sztywnego kółka a długi sznurek, na którym tworzy się bańki. Dzięki takiej konstrukcji tworzone bąble mydlane mogą osiągać całkowicie nieprawdopodobne rozmiary! Zestaw do baniek mydlanych XXL został opracowany w taki sposób, aby zabawa z nim była całkowicie bezpieczna, a dziecku podczas niej nic nie zagrażało. Zestaw zawiera przyrząd do tworzenia baniek oraz butelkę ze specjalnym płynem mydlanym.

Jak można wykorzystać bańki do kreatywnej zabawy? Ot, chociażby urządzić sobie wyścigi baniek! Jak to zrobić? To niesamowicie proste – wystarczy nam do tego przedstawiony tutaj zestaw, spora otwarta przestrzeń i dowolny przyrząd do mierzenia czasu, np. stoper. Każdy uczestnik zabawy wypuszcza po jednej bańce, po czym każdy uważnie obserwuje ją, jak długo utrzyma się w powietrzu do momentu pęknięcia. Odmierza się ten czas i zestawia z pozostałymi wynikami w tabeli. Wygrywa uczestnik, którego bańka najdłużej się utrzymała.

Wielu rodziców, którzy zdecydowali się już na zakup kompletu do wielkich baniek mydlanych, jest nim wprost zachwyconych. W swoich pozytywnych opiniach o tym produkcie zaznaczają oni, że jest on bardzo trwały, a dzieci wprost uwielbiają rozmaite zabawy z nim. Ponadto jego cena jest ponadprzeciętnie atrakcyjna, co jest wymieniane jako dodatkowy atut. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty naszego sklepu.

Wymiary: 18 cm x 6 cm

Waga w pudełku: 0,5 kg

Wiek: od 3 lat