Wczytuję dane...
Model: 6911
Realizacja zamówienia: 15 dni
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: Small Foot

Drewniany wózek dla dzieci firmy SMALL FOOT to uniwersalna zabawka dla każdego dziecka. Dzięki solidnemu wykonaniu wózek zabawka dla dzieci może być z powodzeniem używany nie tylko w domu, ale również w ogrodzie. Drewniany wózek dla dzieci o wymiarach 99 x 62 x 93cm wykonany jest z najwyższej jakości jasnego drewna, które zostało przygotowane odpowiednio do zabawy dla małych szkrabów. Drewniane elementy konstrukcji wózka są odpowiednio oszlifowane tak, by dziecku przy zabawie nie stała się krzywda.


 

Z powodzeniem uniesie więc nie tylko zabawki maluszka, ale i jego samego! Metalowe części wózka dla dzieci są ukształtowane w taki sposób, by nie zawierały ostrych krawędzi. Wózek wyposażony jest również w duże, gumowe kółka, które wspomagają łatwość manewru i nadają się do różnych typów podłoży.

 

Jest to wózek do ciągnięcia dla dzieci, gdyż posiada ruchomą dyszel, zakończoną odpowiednio wyprofilowaną rączką. Zapewnia to ergonomiczny i stabilny uchwyt, dzięki czemu dziecko z łatwością chwyci i pociągnie całą zabawkę wraz z zawartością.


 

Sklep internetowy Maludas.pl oferuje Ci drewniany wózek do ciągnięcia dla dzieci, którego cena jest teraz niezwykle atrakcyjna. Możliwości wykorzystania tej zabawki są nieograniczone, zupełnie jak dziecięca wyobraźnia. Wykorzystując zabawę szybko możesz nauczyć swojego szkraba porządku, gdyż wózek do ciągnięcia dla dzieci pomieści mnóstwo zabawek, jakie malec załaduje do skrzyni. Nawet nie zauważysz jak dziecko wpoi sobie zasadę sprzątania po sobie, jednocześnie przy tym się bawiąc. 
Maluch ma w domu mało miejsca na zabawę z wózkiem? Nic straconego - wyprowadź go na zewnątrz i stwórz wózek ogrodowy dla dzieci, w którym maluch pomieści wszystkie ważne dla niego przedmioty. Możesz go w ten sposób zachęcić do pomocy przy pracach ogrodowych! 

 

Kup drewniany wózek ogrodowy dla dzieci i zapewnij moc zabawy swojemu dziecku, a gdy znudzi mu się kolor drewna wózka, może go z łatwością pomalować według własnego upodobania.

 

Wymiary: około 99 x 62 x 93 cm
Materiał: drewno/metal
Waga: 20,22 kg
Wiek: od 3 roku życia
Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...