Wczytuję dane...
Model: 10746
Realizacja zamówienia: 7 dni
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: Small Foot

Kto nie marzył w dzieciństwie o koniku na biegunach? Bujak dla dziecka to przecież dawka ogromnej frajdy! Sklep Maludas ma przyjemność przedstawić Państwu niezwykły, drewniany model Rocking horse with protective rings marki SMALL FOOT. Bujak koń zawiera specjalną nakładkę na siodełko, by ochronić młodsze dzieci przed ewentualnym upadkiem. Koń na biegunach to produkt unisex nadaje się zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek. Jego kolorystyka jest bowiem uniwersalna dla obu płci. Drewniany konik na biegunach uśmiecha się tylko zawadiacko do wszystkich milusińskich, którzy mają ochotę na przejażdżkę. Jest ona możliwa na dwa sposoby. Dla młodszych jeźdźców niezbędne będzie nałożenie nakładki ochronnej, której w każdej chwili można się chwycić, gdy opiekun będzie wprawiał zabawkę w ruch. Dla starszych dzieci zazwyczaj nie jest potrzebne używanie zabezpieczającej barierki.

Zakup konia na biegunach SMALL FOOT Rocking horse with protective rings to inwestycja na lata. Bujak został wytworzony z materiałów najwyższej jakości. Profesjonalnie zaimpregnowane drewno to gwarancja bezpieczeństwa. Elementy montowane są na śruby, adekwatne do obciążeń, które mają utrzymać. Producent zaleca, by śrubek nie dokręcać zbyt mocno - usztywnienie ramy bujaka nie wpływa korzystnie na drewno, którego objętość zmienia się wraz z różnicami wilgotności powietrza. Prawidłowo skręcony koń na biegunach przewiezie na swoim grzbiecie wiele dzieci.

Sklep Maludas dokłada wszelkich starań, by prezentowane w ofercie produkty były najwyższej jakości, a ich cena była adekwatna względem wykorzystanych materiałów.

Zestaw zawiera: bujak koń na biegunach (1 szt), nakładka/barierka ochronna (1 szt).

Wymiary: około 77 x 28 x 57 cm, wysokość siedziska 33 cm, dopuszczalne obciążenie: 25 kg
Materiał: drewno 
Waga: 3,64 kg 
Wiek: od 12 miesięcy

Polecamy