Wczytuję dane...
Model: 4136
Realizacja zamówienia: 7 dni
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: SMALL FOOT

Chcesz, aby Twoje dziecko rozwinęło swój zmysł równowagi i zainspirowało się do podejmowania własnych działań? Kup konika na biegunach od Small Foot oferowanego przez nasz sklep. To klasyczna zabawka z tradycją, którą pokocha każdy maluch niezależnie od wieku!

Konik na biegunach to solidnie i bezpiecznie skonstruowane siedzisko osadzone na płozach, które umożliwiają wprawianie zabawki w ruch. Zabawka posiada podpórki na nóżki oraz obudowane z czterech stron siedzenie z oparciem. Obejma może zostać odkręcona, kiedy maluch nauczy się w bezpieczny sposób korzystać z bujaka samodzielnie.

Na koniku dziecko może spokojnie kołysać się do przodu i do tyłu, co pozwoli mu wyciszyć się i uspokoić. Będzie to zatem idealny element nocnego rytuału, który ułatwia zasypianie. Bujak koń to jednak nie tylko zabawka uspokajająca. Drewniany konik na biegunach rozwija błędnik oraz równowagę, co ma ogromne znaczenie dla niemowlęcia, które już niedługo zacznie stawiać swoje pierwsze kroki.

Zabawa na bujaku to również ćwiczenie fizyczne, które wpływa na rozwój ruchowy dziecka, wzmacnia mięśnie jego nóg, poprawia koordynację i zwiększa pewność wykonywanych ruchów. Koń na biegunach zachęca do ruchu i podejmowania własnych działań, czym wspiera dziecięcą kreatywność. Daje również poczucie samodzielności.

Bujak dla dziecka to także źródło doskonałej zabawy i rozrywki zarówno dla najmłodszych, jak i starszych maluchów. Opinie rodziców często podkreślają, że konik na biegunach drewniany to najlepszy, sprawdzony prezent na Dzień Dziecka czy urodziny. 

Bujak koń na biegunach Small Foot to drewniany konik z miękkim tekstylnym siodłem z oparciem i kieszonką, dostępnym w dwóch wariantach kolorystycznych - różowym dla dziewczynki i niebieskim dla chłopca. Cena produktu obejmuje również dopasowaną kolorystycznie pozytywkę w formie poduszeczki w kształcie serca.

Wymiary: około 77 x 30 x 56 cm 
Materiał: drewno, tkanina, tekstylia
Waga: 4 kg 
Wiek: od 12 miesięcy