Wczytuję dane...
Model: 10966
Realizacja zamówienia: 7 dni
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: Small Foot

Nasz sklep posiada w ofercie wspaniały, bardzo oryginalny, dziecięcy bujak na kółkach. Dostosowany jest dla maluchów, które skończyły roczek i potrafią już same siedzieć. Idealnie sprawdzi się w domu, jak i na zewnątrz. Drewniany bujak ma formę wygodnego siedziska, na które dziecko siada okrakiem. Pośrodku biegnie drewniana, płaska ławeczka, z przodu znajduje się oparcie w postaci niebieskiego Mupeta z Ulicy Sezamkowej. Ten zabawny stworek, czyli Ciasteczkowy Potwór, z pewnością wywoła u naszej pociechy moc pozytywnych emocji. Siedzący i zajadający ciastko ludek umili dziecku zabawę. Do Mupeta przytwierdzone są po obu stronach drewniane, proste uchwyty na ręce. Z tyłu ławeczki znajduje się półkoliste oparcie. Podczas jazdy lub bujania, dziecko może oprzeć nogi o drewniane, zaokrąglone podpórki. Większe dziecko samo może się odpychać nogami. Stabilny bujak posiada dwa kółka przednie i dwa tylne. Kółka są drewniane, z gumową obwódką, która lekko amortyzuje ruch i zapobiega obijaniu się kółek o podłogę. Dziecko może korzystać z bujaka samodzielnie lub w asyście dorosłych. Gruby, biały sznurek, doczepiony z przodu bujaka, ułatwia ciągnięcie zabawki wraz z małym pasażerem. 

Bujak dla dziecka został zaprojektowany z myślą o bezpiecznej zabawie. Jeśli korzysta z niego rodzeństwo, wówczas starsze i większe dziecko może ciągnąć za sznurek lub pchać pojazd z tyłu. Ze względu na dopuszczalny ciężar 50 kg, z bujaka mogą korzystać nawet dzieci w wieku wczesnoszkolnym. Jest to zabawka, która uczy i bawi oraz integruje całe rodziny.

Kup dziecku taki bujak, który sprosta jego oczekiwaniom. Maluchy są w ciągłym ruchu i uwielbiają zmiany. Pomysłowy bujak z kółkami zapewni tyle wrażeń, ile Państwa dziecko potrzebuje. To także doskonała, minimalistyczna zabawka, która będzie ozdobą dziecięcego pokoju. Naturalne drewno w połączeniu z prostą kolorystyką sprawiają, że designerski, wesoły bujak posiada świetne opinie osób, które z niego korzystały.

Cena obejmuje 1 bujak na kółkach ze sznurkiem do ciągnięcia.

Wymiary: około 67 x 29 x 47 cm, wysokość siedzienia: 27 cm, dopuszczalna waga: 50 kg
Materiał: drewno 
Waga: 4,54 kg 
Wiek: od 12 miesięcy

Polecamy