Wczytuję dane...
Model: 10819
Realizacja zamówienia: 15 dni
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: Small Foot

Drewniany bujak dla dziecka Rocking Elephant marki SMALL FOOT jest doskonałym elementem wyposażenia pokoju dziecięcego. Wykonany z solidnego drewna łączonego wytrzymałymi śrubami zapewnia długą zabawę. Siedzisko z oparciem, uchwyt na ręce oraz podparcie pod nogi w wesołym zielonym kolorze. Dodatkowo do siedziska przymocowany jest niebieski tekstylny pionowy pas zabezpieczający, uniemożliwiający wyślizgnięcie się dziecka. Zabawna grafika niebieskiego słonia na neutralnym, drewnianym tle oraz solidne wykonanie - to wszystko sprawia, że opinie o bujaku są bardzo pozytywne, wyprzedzające niejeden bujak na kółkach. Kup doskonałej jakości bujak w kształcie słonia - cena jeszcze nigdy nie była tak atrakcyjna! Podaruj swojemu maluchowi cudowne chwile zabawy.

Jak każdy bujak dla dziecka, również ten pozwala na łagodne huśtanie się malucha. Jest on przeznaczony dla chłopców lub dziewczynek w wieku od 12 miesięcy. Dziecko musi umieć stabilnie siedzieć. Początkowo opiekun powinien umieścić dziecko w bujaku tak, by między nóżkami znalazła się taśma zabezpieczająca. Kiedy maluch dorośnie, może opanować samodzielne wchodzenie do zabawki. Przez pewien okres to opiekun powinien bujać dziecko, gdyż podobnie jak bujak z kółkami i ten typ wymaga przyswojenia sobie przez dziecko. Dzieci po kilku lub kilkunastu dniach nauczą się balansować ciałem, lub odpychać i samodzielnie huśtać. Dziecko powinno bawić się jedynie w pozycji siedzące, pod nadzorem osoby dorosłej.

Bujak słoń dzięki zaokrąglonym drewnianym elementom jest bezpieczny w użytkowaniu. Pozwala rozwinąć zmysł równowagi u dziecka, wpływa również pozytywnie na zdolności motoryczne. Poprawia umiejętność chwytu, wzmacnia wiele partii mięśni wykorzystywanych podczas wprawiania w ruch bujaka. Zwiększa również świadomość własnego ciała, balansu. Pozwala budować związki przyczynowo-skutkowe. Może również być pomocny w zabawach w odgrywanie ról.

Bujak dla dziecka sprzedawany jest w kolorowym kartonowym opakowaniu producenta, nie zawiera żadnych dodatków. Łączna waga to 5,14 kg. W zestawie znajdują się elementy bujaka wraz z instrukcją złożenia. Bujak słoń ma wymiary 56 x 30 x 40 cm, siedzisko znajduje się na wysokości 20 cm. Dopuszczalna waga użytkownika wynosi 50 kg, zalecany wiek minimum 12 miesięcy. Wykonany z drewna, łączenia stanowią odporne śruby. Produkt nadaje się zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców.

Wymiary: około 56 x 30 x 40 cm, wysokość siedziska: 20 cm, dopuszczalna waga: 50 kg
Materiał: drewno 
Waga: 5,14 kg 
Wiek: od 12 miesięcy

Polecamy