Wczytuję dane...
Model: 3211
Realizacja zamówienia: 15 dni
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: SMALL FOOT

Szukasz zabawki, która zapewni Twojemu dziecku mnóstwo wspaniałej zabawy, a dodatkowo wesprze także jego prawidłowy rozwój? Kup pluszowego konika na biegunach, który od lat daje radość wszystkim maluchom na całym świecie! Nasz sklep posiada w swojej ofercie konia o wyjątkowym umaszczeniu - to piękne zwierzę z miękkim, białym futrem w urokliwe czarne łatki. Opinie rodziców wskazują jednogłośnie - konik na biegunach drewniany to zabawka o ponadczasowym charakterze, idealna jako prezent na urodziny lub Dzień Dziecka. 

Konik na biegunach to zabawka o solidnej, drewnianej konstrukcji, pokrytej miękkim i przyjemnym w dotyku pluszem. Bujak koń posiada płozy, które umożliwiają wprawianie produktu w ruch. W uszach zwierzęcia ukryto przyciski, które służą do uruchamiania wgranych dźwięków stukotu kopyt i końskiego rżenia. Całość dopełnia przepiękne siodło z lśniącego materiału oraz metalowe strzemiona, które pobrzękują w trakcie jazdy. 

Koń na biegunach jest zabawką, która wbrew pozorom nie służy dziecku jedynie do zabawy i rozrywki. Bujak może kołysać się spokojnie do przodu i do tyłu, pozwalając maluchowi wyciszyć się i zrelaksować, a następnie spokojnie zapaść w sen. Konik na biegunach ma za zadanie rozwijać zmysł równowagi poprzez stymulowanie pracy błędnika. Umiejętność ta jest przydatna na każdym etapie rozwoju dziecka, zwłaszcza przed rozpoczęciem nauki samodzielnej jazdy na rowerze. Bujak koń na biegunach motywuje także do aktywności fizycznej i podejmowania własnych działań. Drewniany konik na biegunach wykształca tym samym dobre nawyki, zachęca do ruchu, rozwija koordynację, wzmacnia mięśnie i pobudza do kreatywnego myślenia. 

Oferowany bujak dla dziecka to miękki, pluszowy konik o umaszczeniu odpowiednim zarówno dla chłopca, jak i dla dziewczynki. Cena produktu obejmuje również dołączone do zabawki siodełko z metalowymi strzemionami.

Wymiary: około 75 x 32 x 70 cm, wysokość siedziska: 46 cm, dopuszczalne obciążenie: 30 kg 
Materiał: drewno, tkanina, tekstylia
Waga: 4,3 kg 
Wiek: od 3 lat