Wczytuję dane...
Model: 3209
Realizacja zamówienia: 15
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: SMALL FOOT

Jeśli wybierając zabawki dla dziecka, stawiasz na wielofunkcyjność, kup swojemu maluchowi konika na biegunach oraz jeździk z kółkami dwa w jednym. To zabawka, która dostarczy Twojej pociesze podwójnej dawki rozrywki i doskonałej zabawy, a jednocześnie wesprze jej prawidłowy rozwój. Opinie rodziców mówią same za siebie - konik na biegunach to zabawka o ponadczasowym charakterze, odpowiednia na prezent na wyjątkowe okazje, takie jak urodziny, Mikołajki czy Dzień Dziecka. 

Konik na biegunach drewniany to zabawka pokryta miękkim, przyjemnym w dotyku pluszem. Posiada płozy oraz cztery kółka, których można używać zamiennie, przeobrażając bujak dla dziecka w klasyczny jeździk. Model Nele to przyjaźnie wyglądający kucyk z charakterystyczną opaską, która dodaje mu uroku. Bujak koń posiada także funkcję dźwięku. Jeśli kołyszące się na nim dziecko naciśnie przycisk umieszczony w uchu zwierzaka, zabawka zacznie rżeć i emitować dźwięk stukotu kopyt. 

Bujak koń na biegunach oferowany przez nasz sklep to przede wszystkim źródło zabawy dla maluchów w każdym wieku. Wbrew pozorom koń na biegunach nie służy jednak wyłącznie rozrywce, bowiem poruszające się na nim do przodu i do tyłu dziecko rozwija tym samym wiele cennych umiejętności, w tym między innymi zmysł równowagi oraz motorykę. Drewniany konik na biegunach uczy balansowania i zachęca do aktywności fizycznej. Podczas dobrej zabawy maluch pozostaje w ruchu, wzmacnia swoje mięśnie i usprawnia całe ciało. Konik na biegunach pobudza także kreatywne myślenie i motywuje dziecko do podejmowania samodzielnych działań. 

Przedmiotem oferty jest konik na biegunach w klasycznej kolorystyce, odpowiedniej dla dziewczynek i chłopców. Produkt posiada doczepione kółka, które po zmianie pozycji tworzą z bujaka stabilny jeździk. Cena zabawki obejmuje widoczną na zdjęciach kolorową opaskę, nadającą kucykowi charakterystyczny wygląd.

Wymiary: około 61 x46 x 28 cm, wysokość siedziska 34-36 cm 
Materiał: drewno, tkanina, tekstylia 
Waga: 3,96 kg 
Wiek: od 24 miesięcy