Wczytuję dane...
Model: 10390
Realizacja zamówienia: 7 dni
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: SMALL FOOT

Bujak dla dziecka w kształcie gąsienicy marki SMALL FOOT to zabawka, która swoją formą przypomina charakterystyczne koniki bujane, z którymi niemal każdy zetknął się w dzieciństwie. To produkt, który zaprojektowano tak, aby zapewnić dziecku długie godziny znakomitej zabawy, przy jednoczesnej trosce o jego bezpieczeństwo. Konstrukcja bujaka sprawia, że siedzące na nim dziecko może bez trudu wprawić go w ruch i kołysać się, wygodnie siedząc na jego miękkim siedzisku. Drewniane rączki zapewniają stabilność i punkt oparcia dla dłoni malucha, ułatwiając utrzymanie kontroli nad zabawką.

Ta niepozorna bujana gąsienica dzięki miarowemu kołysaniu w tył i do przodu naturalnie uspokoi dziecko, obniżając poziom stresu i poprawiając nastrój. Konieczność wprawienia go w ruch zaszczepi w maluszku chęć do aktywności fizycznej, rozwijając jego umiejętności ruchowe, a zwłaszcza koordynację ruchową i ucząc samodzielności. Dzięki temu, że ta forma zabawy nie posiada narzuconych reguł lub określonego czasu wykonywania pewnych czynności, rozwija kreatywność i pozwala odkrywać dziecku, co sprawia mu najwięcej radości. W zauważalny sposób uczy dziecko wyczucia równowagi i wzmacnia siłę mięśni, które są niezbędne do napędzania bujaka. Miły w dotyku materiał jest przyjemny dla malucha, a mnogość jego kolorów sprawia, że dziecko łatwiej przyswaja sobie konkretne barwy i skutecznie je zapamiętuje. Zestaw zawiera: materiałową, miękką gąsienicę, która pełni funkcję siedziska, drewniane rączki przytwierdzone do jej przedniej części oraz drewnianą konstrukcję, na której umieszczono gąsienicę i która umożliwia bujanie się.

Każdy rodzic pragnie tego, aby jego dziecko było szczęśliwe. Prostym sposobem na osiągnięcie zamierzonego efektu jest zapewnienie mu możliwości zabawy, która oprócz radości zagwarantuje także możliwość rozwoju. Właśnie takim produktem jest oferowany przez nasz sklep bujak dla dziecka, który cechuje wysoka jakość i atrakcyjna cena. Kup go już dziś i przekonaj się, że pozytywne opinie innych rodziców mówią prawdę!

Wymiary: około 66 x 32 x 48 cm, wysokość siedzenia: 30 cm 
Materiał: drewno, tkanina, tekstylia 
Waga: 5,15 kg 
Wiek: od 24 miesięcy