Wczytuję dane...
Model: 10283
Realizacja zamówienia: 15 dni
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: SMALL FOOT

Bujak dla dziecka firmy SMALL FOOT jest idealną zabawką dla dzieci, które mają już roczek i więcej lat. Jest to produkt bardzo prosty w obsłudze i nie powinien sprawić problemu żadnemu brzdącowi, a dostarcza sporo frajdy dzięki uwielbianej przez dzieci możliwości bujania się. Jest to nie tylko przyjemne, ale również pozwoli podopiecznemu zrelaksować się. Tym bardziej że bujak osiołek został wykonany w taki sposób, że na pewno zaprzątnie uwagę każdego małolata.

Trudno znaleźć jakieś złe opinie o tym produkcie, bowiem już sam jego przyjazny wygląd sprawia, że budzi pozytywne emocje. Dzięki temu sprawdzi się nie tylko jako ulubiona zabawka naszej latorośli, ale również świetnie ozdobi pokój dziecięcy. Jeśli chodzi o jego wykonanie, to jest ono wyjątkowo bezpieczne dla najmłodszych, bowiem miękki plusz, z którego powstał osiołek, chroni przed jakimikolwiek urazami, a  drewniana konstrukcja jest solidna i stabilna, przez co nie istnieje ryzyko przewrócenia zabawki lub jej połamania. Dostępny w naszym sklepie bujak na kółkach jest świetną inwestycją, aby zapewnić dziecku długotrwałą i bezpieczną zabawę.

Dodatkowo jako że bujak z kółkami wymaga wprawienia w ruch własną siłą, pozwala dziecku rozwijać swoje umiejętności fizyczne, co dobrze wpływa na wciąż zmieniające się i dojrzewające działo młodego człowieka. Osiołek będzie także dobrym trenerem zachowania równowagi i rozwagi, ponieważ dziecko uczy się, że nie tylko siła jest niezbędna, ale ostrożność. Kup go za pośrednictwem naszej witryny, a będziesz miał/a pewność jednej z najniższych cen na rynku.

Jak już zostało wspomniane na początku, produkt został stworzony przez firmę SMALL FOOT, która jest jednym z wiodących producentów zabawek dla dzieci. Dzięki temu każdy kupujący ma pewność, że bujak został wykonany z precyzją i najwyższą starannością, przez co posłuży dziecku przez długi czas bez żadnych problemów. Jego cena w porównaniu do jakości również zachęca do skorzystania z oferty.

Wymiary: około 61 x 34 x 53 cm 
Materiał: drewno, plusz 
Waga: 4,96 kg 
Wiek: od 12 miesięcy