Wczytuję dane...
Model: 4148
Realizacja zamówienia: 7 dni
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: Small Foot

Jedną z zabawek od popularnego producenta SMALL FOOT, którego produkty są sprzedawane przez nasz sklep, jest bujak dla dziecka w kształcie owieczki. Produkt jest wykonany z materiałów najwyższej jakości z zachowaniem dokładności produkcyjnej. Dobrej klasy drewno tworzy mocną i pewną konstrukcję, a materiał, z którego jest owieczka, to bardzo delikatne i przyjemne w dotyku tworzywo.

Oferowany bujak owieczka to jednocześnie bujak na kółkach. Solidne wykonanie gwarantuje płynny ruch, więc bujak na kółkach będzie również świetnym i pomysłowym pojazdem. Co bardzo istotne i ważne, bujak owca zbiera zdecydowanie pozytywne opinie wśród klientów decydujących się na jego zakup. Nie zwlekaj, tylko kup go dla swojego dziecka. Jest to bez wątpienia przedmiot, którego koszt jest warty wydatku, ponieważ cena jest proporcjonalna do jakości.

Produkt jest dużą jednoczęściową zabawką, która będzie nadawała się także jako prezent dla dziecka na różne okazje. Z pewnością każdy ucieszy się z takiego przedmiotu dla swojej pociechy, ponieważ bujak na kółkach wpływa znacząco na jej rozwój. Dzięki zabawce dziecko uczy się koordynacji ruchowej. Doskonali u siebie zachowanie równowagi jak w przypadku nauki jazdy na rowerze. Dzięki kółkom dziecko może poruszać się samo lub być ciągnięte/pchane.

SMALL FOOT posiada w swojej szerokiej ofercie wiele produktów zapewniających długie godziny zabawy. Oprócz rozrywki wpływają one także na rozwój dzieci od najmłodszych lat. Każdy rodzic marzy o tym, żeby jego dziecko łączyło zabawę, na której może się bezpiecznie skupić, z jednoczesnym kształtowaniem swojej psychiki i motoryki. Wszystkie aspekty będą procentować w dalszych etapach dojrzewania dziecka, a jak pokazują badania i doświadczenie wielu ludzi, nauka przez zabawę jest jedną z najskuteczniejszych metod.

Wymiary: około 62 x 28 x 43 cm, wysokość siedziska: 32-36 cm
Materiał: drewno, tkanina, tekstylia
Waga: 4,1 kg 
Wiek: od 24 miesięcy

Polecamy