Wczytuję dane...
Model: 4150
Realizacja zamówienia: 15 dni
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: Small Foot

Mięciutki i wygodny bujak dla dziecka w kształcie różowego lwa może być spełnieniem marzenia niejednego małego księcia lub księżniczki. Nie jest to bujak na kółkach, jednak dzięki solidnym drewnianym biegunom umożliwia kołysanie się, a nawet przemieszczanie. Z jasnego drewna wykonano także uchwyty bujaka. Bujak lew, czyli Rocking Lion "Emma" to miękka, różowa maskotka z solidnym i komfortowym siedziskiem. Oparcie stanowi symboliczna korona. Lew posiada miękkie ramiona. Jedno z nich ma ukryty przycisk, po naciśnięciu którego rozbrzmiewa przyjemna, dobrze znana melodia. Podobnie jak bujak z kółkami, również miękki bujak na biegunach marki SMALL FOOT ma doskonałe opinie. Nasz sklep dba o to, by cena bujaka była najniższa przy zachowaniu najwyższej jakości.

Kup bujak dla dziecka i przekonaj się, jak rozwojowa zabawka może urozmaicić dni. Dzieci od 12-18 miesiąca życia do nawet kilku lat pokochają bezpieczne bujanie na miękkim lwie. Choć pierwsze zabawy powinny odbywać się pod kontrolą opiekuna, podobnie jak posadzenie malucha na siedzisku, po jakimś czasie dziecko opanuje zarówno wchodzenie, jak i bujanie się. Należy zachować ostrożność, gdy w pobliżu bawią się inne dzieci, by bujak lew nie stanowił dla nich zagrożenia.

Zabawa na bujaku to rozwijanie równowagi oraz koordynacji ruchowej. Poprawia świadomość własnego ciała, uczy balansowania. Zwiększa również sprawność fizyczną. Dodatkowo bujak dla dziecka w kształcie lwa może być okazją do zabaw z odgrywaniem roli, opowiadania. Pomaga w rozwoju wyobraźni. Dzieci doświadczają różne faktury, kształty i kolory, pobudzają zmysły.

Miękki bujak lew ma wymiary 61 x 34 x 54 cm, a siedzisko znajduje się na wysokości około 25 cm. Wykonany został z solidnego drewna obrobionego w bezpieczny sposób, miękkiej tkaniny oraz innych tekstyliów. Bujak przeznaczony jest dla dziewczynki lub chłopca już od 12 miesiąca życia, gdy dziecko stabilnie siedzi i utrzymuje główkę. W zestawie znajduje się bujak-maskotka na drewnianych płozach. Bujak dla dziecka wraz z kolorowym pudełkiem - opakowaniem waży 4,8 kg.

Wymiary: około 61 x 34 x 54 cm, wysokość siedziska: 25 cm 
Materiał: drewno, tkanina, tekstylia 
Waga: 4,8 kg 
Wiek: od 12 miesięcy

Polecamy