Wczytuję dane...
Model: 8107
Realizacja zamówienia: 1 miesięcy
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: SMALL FOOT

Szukasz niebagatelnej zabawki dla dziecka, która zostanie pokochana od pierwszego wejrzenia? Kup drewniany bujak motocykl marki SMALL FOOT. Ten solidny pojazd umieszczony na bezpiecznych, drewnianych biegunach pozwoli dziecku na niezapomniane zabawy, zastępując skutecznie klasycznego konika na biegunach. Dzięki wysokiej staranności wykonania opinie o Swing Motorcycle są jednoznaczne - ta zabawka to hit! Zaokrąglone wykończenia wszystkich elementów pozwalają na bezpieczeństwo użytkowania. Doskonałe oddanie szczegółów ucieszy każdego małego fana motoryzacji. Prosta kolorystyka, czyli połączenie naturalnego drewna, czerwieni, czerni oraz żółtego przyciągają wzrok.

Bujak dla dziecka w kształcie motoru jest świetnym akcesorium do różnorodnych zabaw. Pozwala na łagodne, jak i mocne bujanie się, huśtanie. Dziecko może samodzielnie się na niego wspiąć, ćwicząc jednocześnie równowagę. Można również malucha po raz pierwszy korzystającego z produktu posadzić i mieć pod kontrolą. Bujak motocykl można wprawiać w ruch, balansując tułowiem lub odpychając się nogami. Należy zwrócić uwagę, by dziecko korzystające z bujaka robiło to w pozycji siedzącej, z trzymaniem się uchwytów.

Dobrze zaprojektowana zabawka, jaką jest bujak dla dziecka w kształcie motoru, rozwija wiele cech jednocześnie. Przede wszystkim maluch ćwiczy zmysł równowagi, koordynacji ruchowej oraz poznaje związki przyczynowo-skutkowe. Subtelny bujak motocykl świetnie sprawdzi się także w odgrywaniu ról, wymyślonych wyścigach czy zabawowym warsztacie naprawczym. Dziecko może również wyrobić sobie pewniejszy chwyt oraz lepszą świadomość własnego ciała.

Sprawdź, jaka jest aktualna cena bujaka proponowana przez nasz sklep. Solidny bujany motor ma wymiary 90 x 34 x 54 cm. Siedzisko znajduje się na wysokości około 33 cm. Wykonany jest w całości z drewna łączonego w ważnych miejscach metalowymi śrubami. Malowany przyjaznymi dla dzieci substancjami. Bujak dla dziecka przeznaczony jest dla chłopca lub dziewczynki w zalecanym wieku od 3 lat. Waga produktu wraz z opakowaniem wynosi 14,32 kg.

Wymiary: około 90 x 34 x 54 cm, wysokość siedzenia: 33 cm 
Materiał: drewno 
Waga z opakowaniem: 14,32 kg 
Wiek: od 3 lat