Wczytuję dane...
Model: 10309
Realizacja zamówienia: 7 dni
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: SMALL FOOT

Każdy miłośnik klasycznych zabawek powinien dopilnować, aby w pokoju jego dziecka znalazł się tradycyjny, drewniany konik na biegunach. Bujak koń Deluxe oferowany przez nasz sklep to ukłon w kierunku dawnych zabawek z dzieciństwa, które wspominamy z łezką w oku. Opinie o produkcie wskazują jednogłośnie - jest to elegancki i funkcjonalny element wyposażenia, który sprawdzi się w aranżacji każdego dziecięcego pokoju i dostarczy maluchowi mnóstwa doskonałej zabawy!

Konik na biegunach od Small Foot to klasyczna, prosta zabawka o ponadczasowym charakterze. Produkt został wykonany z solidnego, litego drewna. Posiada rączki do trzymania oraz skórzane siodło z metalowymi strzemionami. Wyróżnia się niebywałą stabilnością konstrukcji oraz uniwersalną, stonowaną kolorystyką. Dzięki drewnianym płozom bujak dla dziecka pozwala na wykonywanie zarówno spokojnych, jak i bardziej dynamicznych ruchów w kierunku przód-tył.

Konik na biegunach drewniany przeznaczony jest przede wszystkim do kołysania się w przód i w tył. Podczas wykonywania takich ruchów dziecko może wyciszyć się i uspokoić, a także rozładować nadmiar energii. Koń na biegunach pobudza pracę błędnika i rozwija zmysł równowagi. Pozwala szybciej opanować umiejętność balansowania, niezbędną w trakcie nauki samodzielnej jazdy na rowerze. Bujak koń na biegunach pobudza swojego użytkownika do aktywności fizycznej, kreatywności i podejmowania działań. Zachęcając do ruchu, dba o wzmacnianie mięśni oraz utrzymanie ogólnej kondycji malucha na odpowiednim poziomie. Drewniany konik na biegunach dostarcza także wielu możliwości do aktywnego spędzania czasu i dobrej zabawy. 

Dostępny w ofercie sklepu bujak koń model Deluxe to klasyczna, w pełni drewniana zabawka ze wzmocnionymi płozami. Cena produktu obejmuje również - stylizowane na skórzane - siodło z metalowymi strzemionami, które pozwala dziecku na wygodne i stabilne korzystanie z bujaka.

Wymiary: około 94 x 30 x 70 cm, wysokość siedziska 46 cm, dopuszczalen obciążenie: 50 kg
Materiał: drewno 
Waga: 6,91 kg 
Wiek: od 3 lat