Wczytuję dane...
Model: 53065
Realizacja zamówienia: 3 dni
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: Lansinoh

Świetny laktator, który na pewno ułatwi Ci odciąganie pokarmu z piersi – kup produkt marki Lansinoh!

 

Produkt oferowany przez nasz sklep to laktator elektryczny podwójny marki Lansinoh. Oznacza to, że pozwala na odciąganie pokarmu z obu piersi jednocześnie! Dzięki temu stosowanie urządzenia jest bardzo efektywne i umożliwia szybkie zebranie stosunkowo dużej ilości pokarmu. Najlepsze laktatory to takie, które bazują na bezpiecznych materiałach. Spokojnie, opisywany produkt stworzono z najwyższej jakości tworzywa pozbawionego BPA i BPS. Użytkowniczki doceniają fakt, że laktator jest prosty w obsłudze i konserwacji, a przy tym nie zajmuje dużo miejsca i pracuje cicho.

 

Ten laktator podwójny dobrze sprawdzi się podczas podróży. Jest to związane z faktem, iż ma niewielkie wymiary. Zasila się go kablem sieciowym, ale też bateriami! Urządzenie posiada dwie fazy odciągania – stymulującą i właściwą. To nie wszystko, ponieważ moc ssania można dostosować do własnych preferencji. Do tego laktator oferuje 3 unikalne tryby odciągania.

 

W zestawie znajdziesz także wysokiej jakości smoczek z końcówką odwzorowującą naturalny sposób karmienia, dlatego nie wpływa negatywnie na nawyki dziecka.

 

Nieprzypadkowo elektryczny laktator podwójny Lansinoh zbiera bardzo dobre opinie. Nasz sklep poleca!

 

Jak stosować laktator elektryczny podwójny Lansinoh?

 

Najpierw umyj ręce wodą i mydłem, a następnie wyczyść wskazane w instrukcji części laktatora i poczekaj, aż wszystkie wyschną (w przeciwnym wypadku można negatywnie wpłynąć na pracę urządzenia). Złóż poszczególne części urządzenia zgodnie ze schematem zawartym w instrukcji. Za pomocą przycisku w środkowej części laktatora włącz go. Automatycznie zostanie wybrana pierwsza faza ssąca, która po dwóch minutach zmieni się na drugą. W jej (drugiej) przypadku można wybrać jeden z trzech trybów odciągania, natomiast siła jest regulowana z pomocą przycisków + i -. Oczywiście, jeżeli kobieta chce wrócić do poprzedniej fazy, może ją wybrać z pomocą odpowiedniego przycisku. Jeżeli podczas odciągania pokarmu zrobi się mało przyjemnie, powinno się zmniejszyć moc ssania.

 

Cechy produktu:

kolor: biały

zasilanie: zasilacz sieciowy lub 6 baterii AA (brak baterii w zestawie)

funkcje: 3 tryby odciągania pokarmu, dostosowywana siła ssania, 2 oddzielne fazy odciągania (stymulująca i szybka, wolna i głębsza)

 

Bezpieczne materiały bez BPA i BPS

Duży wyświetlacz LCD

Używa się go jako pojedynczy lub podwójny laktator

 

W zestawie znajduje się też poduszka i butelka.

Polecamy