Wczytuję dane...
Model: 2437
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: SMALL FOOT

Tangram gra dla dzieci to świetna gra logiczna. Dziecko rozwija wyobraźnię i zdolności manualne. Tangram to rodzaj starożytnej chińskiej łamigłówki, która doskonale wspiera rozwój zdolności kreatywnego myślenia. Ta gra logiczna skierowana jest do dzieci od 4 roku życia. To także doskonała gra logiczna dla całej rodziny!

Ten tangram gra dla dzieci, składa się z 20 tekturowych płytek z rysunkami kształtów i figur. To różnorodne rysunki ludzi i zwierząt. Gra logiczna polega na ułożeniu figur za pomocą dołączonych drewnianych klocków magnetycznych. Tangram gra dla dzieci podzielony jest na dwa kolory. Żółta i pomarańczowa barwa pozwalają rozróżnić zawodników. Każdy zawodnik ma do dyspozycji 7 drewnianych klocków, w wybranym kolorze. Komu uda się pierwszemu ułożyć figurę, ten wygrywa. Ta gra logiczna, umożliwia sprawdzenie poprawnego ułożenia klocków. Odpowiedź znajduje się na odwrocie płytek tekturowych. To doskonała zabawa dla dwóch graczy! Taka gra logiczna umili długie chłodne wieczory, jak też czas spędzany w parku, na pikniku lub na plaży. Tangram spodoba się wszystkim członkom rodziny, niezależnie od wieku. Kolorowy tangram, wspiera rozwój zdolności motorycznych i wyobraźni oraz myślenia logicznego wśród najmłodszych. Dla starszych dzieci stanowi ciekawą rozrywkę.  Klocki wykonane zostały z jakościowego drewna, co gwarantuje ich trwałość oraz wysoki stopień odporności na działanie czynników mechanicznych. Tangram gra dla dzieci mieści się w metalowym pudełku i można ją zabrać wszędzie. Wymiary to około 10 x 10 x 2,5 cm, a waga 0,16 kg. Ten tangram zmieści się do każdego plecaka i torebki.

Ta drewniana gra logiczna to produkt renomowanej marki Small Foot, która słynie produktów kreatywnych, rozwojowych i przyjaznych dla dziecka. Zabawki tej marki są dokładnie sprawdzane i certyfikowane. Nasz sklep oferuje szeroki wachlarz zabawek edukacyjnych i rozwojowych. To starannie wyselekcjonowane produkty, które wyróżnia także atrakcyjna cena i trwałość. Kup tangram grę logiczną i zorganizujcie ciekawą zabawę!

Wymiary: około 10 x 10 x 2,5 cm

Materiał: drewno/metal

Waga: 0,16 kg

Wiek: od 4 roku życia

Polecamy