Wczytuję dane...
Model: 10466
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: Small Foot

Domino jest grą, którą doskonale zna każdy dorosły. Zabawa ta nigdy nie ulega przedawnieniu i sprawia radość graczom w każdym przedziale wiekowym. Ze względu na popularność jaką od lat cieszy się gra domino, sklep Maludas ma w swojej ofercie produkt marki Small Foot. Firma ta zadbała o staranne wykonanie i estetyczny wygląd oraz dołożyła wszelkich starań, aby zabawka idealnie nadawała się także dla najmłodszych.

Gra domino należy do klasycznych gier i jest sprawdzonym sposobem na spędzenie wolnego czasu w gronie najbliższych osób. Zabawka firmy Small Foot cechuje się dużym rozmiarem, który sprawia, że bez problemu mogą z niego korzystać maluchy. Wyraźne kropki ułatwiają granie, a ich intensywne kolory są dodatkowym ułatwieniem i pięknym ozdobnikiem eleganckiego produktu.

Domino duże klocki zostało wykonane przy zachowaniu najwyższych standardów. Zaletą tej zabawki jest wysoka jakość, porządny materiał, z którego jest ona zrobiona, estetyka, a także niewielka i konkurencyjna cena. Domino duże klocki będzie idealnym rozwiązaniem na rodzinną zabawę w domu lub w ogrodzie. Dodatkowym atutem produktu jest praktyczny, wygodny i wytrzymały futerał, który ułatwia transport i zachowanie porządku, a także minimalizuje ryzyko zgubienia elementu. 

Zabawka składa się z 28 drewnianych elementów. Gra w domino sprawia, że rozwijają się zdolności logicznego myślenia, zwiększa się umiejętność skupienia i koncentracji. Można także dzięki niej popracować nad cierpliwością, która jest bardzo przydatną cechą w całym życiu człowieka. Gra w domino jest wspaniałym pomysłem na integrację dzieci, naukę współdzielenia i doceniania tradycyjnych zabawek, które cieszą i jednocześnie uczą.

Domino duże klocki świetnie sprawdzi się dla dzieci w każdym wieku i zapewni im dużą ilość zabawy. Kup ten produkt, ponieważ uśmiech dziecka jest najpiękniejszym prezentem, a warto pamiętać, że klasyczne rozwiązania nigdy nie wychodzą z mody.

Zasady: w pierwszej kolejności należy rozsypać wszystkie klocki na płaskiej powierzchni i obrócić je kropkami do dołu. Zawodnicy w określonej kolejności wybierają po jednym klocku, aż do podzielania całego stosu. Następnie pierwszy zawodnik układa dowolny klocek, a kolejny gracz przystawia do niego taki z pasującą liczbę kropeczek. Jeśli zawodnik nie jest w stanie dopasować klocka ze swojej puli, traci kolejkę. Gra trwa do momentu aż ostatni klocek nie zostanie dołożony, zwycięzcą zaś jest ten, kto pierwszy pozbędzie się swoich klocków.Wymiary: 26 x 6 x 88 cm


Materiał: drewno
Waga: 1,8 kg

Wiek: od 5 roku życia
Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...