Wczytuję dane...
Model: 11092
Realizacja zamówienia: 15 dni
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: Small Foot

Każdy rodzic chce wspomagać rozwój motoryczny swoich dzieci. W tym celu kupujemy gry i zabawki rozwojowe. Niemowlaki i dzieci do pierwszego roku życia zaopatrzmy w zabawki większe o elementach sztywno przytwierdzonych do korpusu. Po dwunastym miesiącu można już zainteresować się grami z mniejszymi elementami, które można układać w konkretnej kolejności lub dopasowywać do kształtu. Zabawka rozwojowa SMALL FOOT Shape-Fitting Game with numbers "Jungle" bazuje na kilku elementach rozwoju dzieci. Klocki geometryczne mają swoje konkretne kształty w przekroju (trójkąt, koło, kwadrat, sześcian), a pozostałe mają namalowane zwierzęta (tygrys, małpka, osiołek, lemur) oraz liść monstery. Zabawa polega na umieszczeniu klocków na drewnianych pięciu prętach o różnej wysokości. Na pierwszym zmieści się jeden element, na drugim dwa itd. Zadanie jest wykonane prawidłowo, gdy na danym pręciku znajdują się tylko klocki geometryczne jednego kształtu (np. tylko kwadraty), a na czubku takiej wieży umieścimy figurkę z głową zwierzątka. Najkrótszy z palików zarezerwowany jest dla liścia monstery. Dla ułatwienia, klocki poszczególnych kształtów są ponumerowane, a każda cyfra ma swój odrębny kolor (1 - żółty, 2 - różowy, 3 - niebieski, 4 - zielony). Na początku, dla ułatwienia, warto posłużyć się rysunkiem prawidłowo ukończonej gry, umieszczonym na opakowaniu. Dziecko poprzez zabawę uczy się nie tylko trafić otworem klocka do pręcika, ale również kolorów, kształtów i cyfr. 

Gra z cyframi "dopasuj kształt" jest w całości wykonana z certyfikowanego drewna, poddanemu procesowi impregnacji. Marka SMALL FOOT zbiera same pozytywne opinie, w związku z jakością dobieranych materiałów oraz wytwarzaniem zabawek w duchu ekologicznego stylu życia. Sklep Maludas stawia na właśnie takich producentów!

Zestaw zawiera: Drewniana podstawa (1 szt), klocki geometryczne (10 szt), klocki ze zwierzętami (4 szt), klocki z roślinami (1 szt.).

Wymiary: około 22 x 6 x 13 cm 
Materiał: drewno 
Waga: 0,438 kg 
Wiek: od 12 miesięcy

Polecamy