Wczytuję dane...
Model: 2875
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 6942138961959
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: Bestway

Basen nie musi kojarzyć się jedynie z zabawą w wodzie. Dmuchany model w kształcie lwa, wyposażony w kulki jest świetnym rozwiązaniem, które możesz postawić w swoim domu.

 

Basen ma ciekawą i zachęcającą formę. Grafika lwa, uchwyty w kształcie łap oraz odstająca głowa uśmiechniętego zwierzątka zachęcą do zabawy każde dziecko. Do zestawu zostało dołączonych aż 50 wielokolorowych piłeczek. Basen posiada zawory bezpieczeństwa, które gwarantują właściwy poziom napompowania podczas zabawy. Zarówno pompowanie, jak i spuszczanie powietrza z basenu jest proste oraz nie wymaga użycia specjalnych narzędzi.

 

Basen dmuchany z piłeczkami “lew”

 

Tego typu basen jest świetnym sposobem do rozwijania zdolności motorycznych dziecka. Podczas zabawy z kulkami maluch otrzymuje wiele bodźców umożliwiających pobudzenie integracji sensorycznej. U niemowlaków, które świat postrzegają dwuwymiarowo, taka aktywność korzystnie wpływa na rozwój mózgu.

 

Wielokolorowe piłki świetnie stymulują jeszcze nie do końca rozwinięty zmysł wzroku. Zabawa z ich wykorzystaniem przebiega w bezpieczny sposób, a także pozytywnie wpływa na rozwój motoryczny maluchów. Dziecko wykonując różne ruchy w basenie, nie jest narażone na jakiekolwiek urazy, ponieważ piłeczki skutecznie amortyzują upadki.

 

Dmuchany basen z kulkami - sklep Maludas

 

Zabawa w kulkach kojarzy się jedynie ze specjalnym miejscem, jakim jest centrum rozrywki dla dzieci. Jednak warto to zmienić! Podaruj swojemu maluchowi namiastkę sali zabaw i kup mu basen dmuchany z piłeczkami, w którym będzie mógł dokazywać bez ograniczeń.

 

Większość pozytywnych opinii na temat dmuchanego basenu z kulkami odnosi się do ilości czasu, jaką dzieci spędzają na tej zabawie. Rodzice bywają pozytywnie zaskoczeni tym, jak z pozoru zwykły dmuchany basenik i kolorowe piłeczki mogą zająć dziecko oraz zapewnić mu ciekawą rozrywkę na kilka godzin.

 

Za tę cenę warto zaopatrzyć się w taki basenik, ponieważ to świetne miejsce do zaspokojenia potrzeby ruchu u dziecka. Taka zabawa posiada szereg zalet edukacyjnych i rozwojowych, a co równie ważne - jest niezwykle ciekawa oraz angażująca.

 

Specyfikacja:

 

  • wymiary: 11 cm x 98 cm x 61,5 cm,
  • 50 piłeczek,
  • łatka naprawcza dołączona do zestawu
Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...