Wczytuję dane...
Model: 5813
Realizacja zamówienia: 3 dni
EAN: 6941607327128
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: Bestway
Bestway® Tritech™ Materac powietrzny Twin z wbudowaną pompką AC 1,88 m x 99 cm x 30 cm


Obudź się zregenerowany i odświeżony na materacu powietrznym Bestway® Tritech™! To łóżko w rozmiarze Twin to obietnica wytrzymałości, trwałości i komfortu przez całą noc. Jego kompaktowe rozmiary i wbudowana pompka sprawiają, że jest szybki i wygodny w użyciu, kiedy tylko go potrzebujesz.

Trwała konstrukcja:
Dzięki wygodnej powierzchni do spania i solidnej konstrukcji wspaniały sen jest na wyciągnięcie ręki. Wewnętrzna struktura tego łóżka została wykonana z materiału Tritech, który zapewnia trwałość i wytrzymałość, a jednocześnie pozwala materacowi zachować ten sam kształt bez względu na to, ile razy jest nadmuchiwany i opróżniany. Materiał ten, opracowany specjalnie z myślą o twardości, minimalizuje utratę powietrza w ciągu nocy. Specjalistyczny materiał Tritech zwiększa wewnętrzną odporność na rozciąganie i zapewnia wyprofilowane podparcie, gwarantując komfort przez całą noc. Ten wytrzymały, sprawdzony w warunkach skrajnych materiał jest w stanie wytrzymać ciężar i ruch, które towarzyszą wspaniałemu snu.

Prosty montaż:
Wbudowana pompka powietrza AC nadmuchuje materac w ciągu 2 minut, dzięki czemu jest on gotowy do spania, kiedy Ty jesteś. Rano zawór umożliwiający szybkie opróżnienie materaca pozwala na jego łatwe złożenie.

Zaprojektowany do użytku w pomieszczeniach
Wysokość łóżka (z poduszką): 30 cm / 12"
Wysokość łóżka (bez poduszki): 22 cm / 8.75"
Wewnętrzny system wsparcia Tritech™ jest o 44% bardziej odporny na rozciąganie, utrzymuje o 19% większy nacisk i jest o 18% mocniejszy niż PVC
Konturowana pionowa konstrukcja I-Beam
Wbudowana pompa 220-240V~ AC pompuje łóżko w 2 minuty
Wygodna flokowana powierzchnia do spania
Wbudowana poduszka
Zawartość: 1 materac dmuchany, łatka naprawcza

Polecamy