Wczytuję dane...
Model: 10349
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: Small Foot

SMALL FOOT Drewniana Lokomotywa (czerwono niebieska) to produkt wiodącego producenta tego typu produktów jakim jest marka SMALL FOOT.

Pociąg zabawka stanowi nierozdzielną całość. Wykonany jest praktycznie w całości z drewna. Drewniany pociąg jest pokolorowany przy użyciu naturalnych barwników na kolor niebieski oraz czerwony. SMALL FOOT Drewniana Lokomotywa stanowi element dekoracyjny sam w sobie, gdyż jest to pierwszy, podstawowy element pociągu. Oczywiście, sklep Maludas w ofercie posiada także odrębne produkty w postaci różnego rodzaju wagonów możliwych do dołączenia do lokomotywy. W tym momencie warto wspomnieć, że jedynym metalowym elementem zabawki jest pętelka z tyłu lokomotywy umożliwiająca doczepienie wagonów do tegoż pociągu.

Kolory zabawki są neutralne. Zatem lokomotywa zabawka to ciekawa zabawka zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki. Cena zabawki jest zadziwiająco niska, a możliwość konfiguracji z różnymi wagonami pozwala na utworzenie jedynej w swoim rodzaju, unikatowej wersji. Kup dodatkowe wagony do lokomotywy i spraw nieopisaną frajdę swojemu Maluchowi!

Wymiary: 7 x 3 x 5.5 cm

Materiał: drewno

Waga: 0,02 kg

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...