Wczytuję dane...
Model: 6587
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: Small Foot

Drewniany karmnik dla ptaków oferowany przez nasz sklep utrzymany jest we wzornictwie rustykalnym, z elementami stylu romantycznego. Warto zwrócić uwagę, że jest to zestaw dwóch karmników w formie domków. Domki różnią się jednak kolorystyką - jeden z nich ma czerwony dach i niebieskie okiennice, drugi ma czerwone okiennice i niebieski dach. Ze względu na uzupełniające się zestawy barw możemy uzyskać w naszym ogrodzie ciekawą, żywą kompozycję. Karmniki przypominają urokliwe wiejskie domy Prowansji, dla których typowe jest połączenie prostoty z nutą romantyzmu. Wzornictwo domków dopełnia subtelna ornamentacja roślinno-kwiatowa i wesołe, bajkowe akcesoria (konewka, łopatka, doniczka z kwiatami, a nawet... miniaturowy drewniany karmnik). Pastelowe odcienie czerwieni i błękitu pięknie komponują się z dominującą bielą korpusu karmnika, na którym widać wyraźnie nieco asymetryczne deski. Całość sprawia więc wrażenie wiejskiej chatki, która jest przy tym jednocześnie prosta i fantazyjna - jakby wzięta prosto z bajki.

Karmnik do ogrodu nie jest elementem wyłącznie ozdobnym. Pełni także ważną rolę w ochronie przyrody, zapewniając budki lęgowe ptakom. Pamiętajmy, że liczba ptaków śpiewających w Polsce stale obniża się - wywieszanie karmników pełniących rolę budek lęgowych jest ważnym działaniem na rzecz ochrony  środowiska. Większość ludzi kocha przecież ptaki, wesołe kosy, piękne żółte wilgi i śmieszne sikorki. Umieszczając w naszym ogrodzie ekologiczny drewniany karmnik, zapewnimy sobie jeszcze jedną ozdobę - towarzystwo ptaków, Nasz drewniany karmnik zapewnia także komfort użytkowania - z tyłu umieszczone są duże drewniane drzwiczki, które ułatwiają jego czyszczenie. Domki mają przy tym solidne podstawy - sprawdzą się więc znakomicie nie tylko jako karmniki, ale także jako dekoracyjne obiekty stojące.

Ze względu na fakt, że karmniki tworzą zestaw, ich cena jest szczególnie korzystna. Kup drewniany karmnik do ogrodu, a będziesz cieszyć się śpiewem ptaków przez całą wiosnę i lato!

Wymiary: około 15 x 13 x 25 cm

Materiał: drewno

Waga: 1,02 kg

Polecamy