Wczytuję dane...
Model: 4151
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 4020972041517
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: Small Foot

Koń na kiju to marki Small Foot to wspaniała zabawka, o której marzą dzieci w każdym wieku, jak tylko będą w stanie go utrzymać.

Wykonana jest z trzech rodzajów materiałów: drewniany kij, oraz głowa i chustka z tkaniny. Pluszowa głowa jest bardzo miła w dotyku i można się do niej przytulić. Koń ma jasną maść, dzięki czemu wygląda łagodnie. Jasna grzywa i biała łata na przodzie głowy sprawia, że wygląda bardzo przyjaźnie. To koń, który zawiezie dziecko gdzie tylko będzie chciało, bo to właśnie ono samo o tym zadecyduje.

Koń na kiju może służyć zabawie w pomieszczeniu lub na świeżym powietrzu w pogodne dni.

Chłopiec może być rycerzem na koniu i oczami wyobraźni przenieść się na dziedziniec zamku, naśladując przy tym charakterystyczne stukanie końskich kopyt.

Koń na kiju jest lekki, ale przy tym solidnie wykonany, będzie idealnie nadawał się do wykorzystania w ogrodowych wyścigach. Dziecięce gonitwy będą urządzane bez końca i będą powodem nieskończonej radości. Zimą może być „na niby” zaprzęgiem do organizowanego kuligu, choćby tylko z jednymi sankami. Przypomni też lajkonika z krakowskich okolic.

Ładny wygląd sprawia, że po zabawie będzie dobrze prezentował się w dziecięcym pokoju i będzie jego ozdobą, nawet wówczas, kiedy będzie odpoczywał. Dziecko może puścić wodze fantazji i ustawić kij z głową za wielkim arkuszem kartonu, na którym narysuje pozostałą sylwetkę konia, powstanie wówczas niesamowity obraz w wymiarze 3D.

Zabawka wyzwala w dziecku dużą kreatywność, gdyż mobilizuje do bycia w ruchu i jednocześnie stymuluje rozwój psychomotoryczny. Przez swobodną zabawę wyobraźnia dziecka stale się rozwija.

Dodatkową atrakcją jest pociągnięcie ucha – zaczyna wtedy wydawać realne dźwięki, słychać rżenie i galop.

Kup teraz konia na kiju, by sprawić wielką frajdę dziecku – ucieszy się zarówno chłopiec jak i dziewczynka.

Wymiary: 23 x 11 x 80 cm

Materiał: drewno/tkanina/tekstylia

Waga: 0,4 kg

Wiek: od 3 roku życia

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...