Wczytuję dane...
Model: 4105
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 4020972041050
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: Small Foot

Wybór wszelkiego rodzaju zabawek dla dzieci jest ogromny. Sklep internetowy Maludas oferuje szeroką gamę zabawek dla Twojej pociechy. Z roku na rok przybywają nowe sposoby na zabawianie maluchów. Może jednak warto cofnąć się w czasie? Kup konia na kiju marki SMALL FOOT! Ta zabawka dla dzieci jest znanym od wielu lat sposobem na kreatywną zabawę. Bawili się nim nasi rodzice, dziadkowie, a w historii zastosowanie zabawki na kiju znane jest już od średniowiecza.

Cechuję go prostota i lekkość. Drewniana zabawka waży jedynie 0.74 kg. Jej wymiary:
26 x 12 x 88 cm.

Zabawka jest bezpieczna — mogą się nią bawić dzieci już od 12 miesiąca życia. Cena jest adekwatna do jakości — konik wykonany jest z najwyższej klasy materiałów.

Koń na kiju to zaledwie drewniany kijek i materiałowa głowa konia. Z pewnością jednak podziała na wyobraźnię dziecka. Spodoba się zarówno chłopcu, jak i dziewczynce. Można wykorzystać go podczas zabawy w domowy teatrzyk i razem stworzyć przedstawienie o dzielnym rycerzu i jego wiernym rumaku, albo o księżniczce i jej koniku mieszkających w zaczarowanym zamku. Idealny także dla tych dzieci, które chcą zacząć lub zaczęły swoją przygodę z jazdą konną. To dobry sposób, by przenieść doświadczenie jazdy do domu. Miła w dotyku głowa konia o brązowym umaszczeniu spełni oczekiwania małych klientów.

Zabawka na kiju jest bardzo bezpieczna — nie ma niebezpieczeństwa upadku jak podczas zabawy na bujanym koniu. Tego rodzaju zabawka dla dzieci nie wymaga użycia baterii, nie posiada niebezpiecznych elementów, którymi dziecko może się zadławić. Jest dobrą alternatywą dla elektronicznych zabawek, które absorbują uwagę dziecka i odcinają go od otaczającej rzeczywistości. Wbudowane na dole kółko umożliwia wygodne poruszanie zabawką w przestrzeni domu. Nie zajmuje dużo miejsca, a ustawiona w kącie dziecięcego pokoju może też stanowić ładną dekorację.

Jeśli chcesz, by Twoje dziecko użyło wyobraźni i aktywnie bawiło się w domu lub na zewnątrz, koniecznie kup tę zabawkę!

Wymiary: około 26 x 12 x 88 cm

Materiał: drewno/tkanina/tekstylia

Waga: 0,76 kg

Wiek: od 12 miesiąca życia

Polecamy