Wczytuję dane...
Model: 1820
Realizacja zamówienia: 24 dni
EAN: 4020972018205
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: Small Foot

Small Foot to firma , której firmowym znakiem rozpoznawczym są produkty wykonane z naturalnych materiałów, z dbałością o szczegóły i design. Takie podejście widać doskonale w przypadku zabawek, ale firma w identyczny sposób traktuje także użytkowe przedmioty przeznaczone dla dzieci takie, jak np. przybory szkolne. Przykład takich akcesoriów to ołówki ze zwierzętami, które nasz sklep posiada w swojej ofercie.

Jest to zestaw sześciu ołówków wykonanych z drewna. Każdy z ołówków jest zakończony drewnianą główką, przedstawiającą inną postać. Ołówki ze zwierzętami Small Foot przedstawiają następujące zwierzęta: hipopotam, lew, słoń, małpa, żyrafa i zebra.

Są to przybory szkolne wykonane w bardzo wyrazistej kolorystyce (każdy ołówek w innej). Ołówki mają 20 cm długości. Jedna sztuka waży około 0,1 kg. Ołówki ze zwierzętami są przeznaczone dla dzieci w wieku od 3 roku życia.

Cena zestawu w zestawieniu z jakością wyrobu jest bardzo przystępna. Już dzisiaj kup swojemu dziecku artykuły szkolne, dzięki którym będzie się rozwijać w otoczeniu ekologicznych, estetycznych przedmiotów.

Wymiary: około 20 x 2 cm

Materiał: drewno

Waga: 0,1 kg

Wiek: od 3 roku życia

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...