Wczytuję dane...
Model: 4236
Realizacja zamówienia: 7 dni
EAN: 4020972042361
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: Small Foot

Buduj, przewoź, pchaj i ciągnij - tyle możliwości w jednej zabawce!

Całość wykonana jest z drewna, czyli z materiału naturalnego, ciepłego i miłego w dotyku, a w dodatku dużo trwalszego niż plastik. Chodzik pchacz pomalowany w bajeczne kolory to idealna zabawka do doskonalenia chodzenia Waszego malucha, która również sprawdzi się na pierwszych spacerach. Zabawka zawiera również kolorowe klocki, które dostarczą Twojemu dziecku mnóstwo wartościowej rozrywki. Chodzik poprawi koordynację ruchową, a klocki zdolności manualne. Konieczność ułożenia klocków w chodziku sprawi, że po części ma on również właściwości tradycyjnego sortera.

We wnętrzu wózeczka mieści się 50 gładziutkich, drewnianych klocków o zaokrąglonych krawędziach i geometrycznych kształtach, które nauczą rozpoznawania kolorów i kształtów, a przy okazji maluszek nauczy się umieszczać swoje klocki po zabawie we właściwym miejscu, co bardzo docenią rodzice. Kolorowe klocki zachęcają do kreatywnego budowania różnych konstrukcji, co rozwija umiejętności motoryczne! Wózek jest też oczywiście świetnym pojazdem i zapewni długie godziny przyjemnej zabawy.

Drewniany pchacz dla dzieci z klockami porusza się niemal bezszelestnie na 4 kółkach z gumowymi obręczami. Nie rysuje podłogi. Produkt marki Small Foot jako jeden z niewielu, posiada hamulce na tylnych kółeczkach. Uchwyt można ustawić w 2 pozycjach.

Cena za ten produkt nie jest wysoka, a jednak możesz dostać produkt wysokiej jakości! Nasz sklep stara się budować ofertę, dzięki której pociecha będzie się nie tylko bawić, ale też uczyć. Nie czekaj, kup ten produkt już teraz.

Wymiary: około 40 x 30 x 48 cm

Materiał: drewno

Waga: 2,66 kg

Wiek: od 12 miesiąca życia

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...