Wczytuję dane...
Model: 5883
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: Small Foot

Motyl do ciągnięcia marki Small Foot jest zabawką drewnianą o podwójnej funkcjonalności. Zabawka do ciągnięcia w kształcie motyla, przeznaczona jest dla dzieci po ukończeniu 12 miesiąca życia. Zabawka zręcznościowa pozwala czerpać wyjątkową radość ze stawiania pierwszych kroków. Motyl do ciągnięcia, wykonany z drewna posiada stonowaną, a jednocześnie wyrazistą kolorystykę, utrzymaną w ciepłych barwach natury: żółtym, pomarańczowym oraz zielonym. Elementy czerwieni i czerni dodatkowo wpływają na skupienie uwagi najmłodszych. Zabawka zręcznościowo - motoryczna odpowiednia jest dla dziewczynek i chłopców.

Zabawa motylkiem na kółkach polega na ćwiczeniu pierwszych kroków wraz z ciągnięciem zabawki na sznurku. Motyl drewniany do ciągnięcia od Small Foot posiada pętlę motoryczną, ukształtowaną w formę skrzydeł motylich. Gdy dziecko odczuje zmęczenie lub znużenie, związane z nauką chodzenia wraz z kolorowym, drewnianym towarzyszem, będzie mogło w skupieniu poćwiczyć zdolności motoryczne. Pętla utrzymana została w pastelowej barwie, nienarzucającej się ogólnej koncepcji zabawki. Zabawa nią polega na przesuwaniu kolorowych, drewnianych elementów po nieregularnym kształcie pętli, zmieniając w ten sposób położenie "koralików". Zabawka 2w1 jest znakomitym pomysłem w przypadku, gdy nasze mieszkanie jest nieduże.

Najwyższej jakości zabawka drewniana wykonana przez uznana markę Small Foot jest produktem w pełni bezpiecznym, przystosowanym do użytku po ukończeniu dwunastu miesięcy. Jej wysoka jakość wykonania, naturalne materiały oraz odpowiednie do użytku przez dzieci farby gwarantują trwałość, którą potwierdzają opinie zadowolonych nabywców. Nasz sklep internetowy gwarantuje konkurencyjną ofertę, w której cena i szybkość dostawy są dużym atutem. Wybierz więc sprawdzonego, uczciwego sprzedawcę. Zestaw zawiera 1 zabawkę motyl do ciągnięcia na czterech kółkach.

Wymiary: około 34 x 27 x 9,5 cm 
Materiał: drewno 
Waga: 0,62 kg 
Wiek: od 12 miesięcy

Polecamy