Wczytuję dane...

PlayMais® - Kukurydziane Klocki Plastyczne

Czasami ciężko jest zainteresować dziecko jakąś ciekawą zabawą - przy szukaniu pomysłów warto brać pod uwagę fakt, że warto zapewniać nie tylko rozrywkę, ale także edukację, dlatego zabawy powinny nie tylko bawić. Oprócz tego dość istotne jest, aby zabawy rozwijały umiejętności dziecka. W dzisiejszych czasach biorąc pod uwagę powszechny dostęp do zabawek, trudno jest znaleźć coś odpowiedniego, co w stu procentach zainteresuje dziecko. Wiele dzieci uwielbia bawić się klockami, dlatego proponujemy sprawdzić kukurydziane klocki plastyczne Playmais, które zapewniają kreatywną zabawę na wiele, wiele godzin.

Czytaj więcej...

Kukurydziane klocki plastyczne - dlaczego warto?

Te profesjonalne klocki cieszą się dużą popularnością wśród wielu dzieci. Specjalnie przygotowane zestawy przyciągają uwagę i zainteresowanie z uwagi na rozmaitą kolorystykę oraz sposób ich działania. Playmais - kukurydziane klocki plastyczne wykonane są z barwników spożywczych i skrobi kukurydzianej. Każdy z zestawów związany jest z inną tematyką, dlatego każde, nawet najbardziej wymagające dziecko z pewnością spędzi na zabawie tymi klockami bardzo dużo czasu. W pudełkach można znaleźć mnóstwo elementów, dzięki czemu w stu procentach cena idzie w parze z jakością. Na czym polega działanie tych klocków?

Klocki kukurydziane Playmais są świetnym wyborem, a zasada ich działania polega na łączeniu elementów ze sobą, które wcześniej powinny zostać zwilżone np. przy pomocy mokrej ściereczki lub chusteczek. Dzięki zwilżeniu elementy nabierają lepkości i łączenie ich ze sobą jest bardzo wygodne. Zabawa polega na połączeniu wszystkich elementów dostępnych w pudełeczku w odpowiednie wzory. Do klocków dołączone jest sześć szablonów - dziecko dzięki temu rozwija swoje umiejętności manualne. Oczywiście nie ma żadnego problemu w tym, żeby były tworzone własne wzory. Wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę, jak kreatywne są dzieci, dlatego klocki kukurydziane Playmais to świetny wybór.

Kukurydziane klocki plastyczne - opinie klientów

Opinie klientów są bardzo pozytywne, ponieważ klocki to rzecz, którą w dzieciństwie bawił się każdy z nas, a druga sprawa ta zabawka rozwija kreatywność i pozwala dziecku na wiele chwil świetnej zabawy. W ofercie naszego sklepu dostępne jest kilka zestawów klocków Playmais, dlatego nie ma problemu z wybraniem konkretnego modelu zgodnie z zainteresowaniami dziecka. Jeżeli dzieci interesują się zwierzętami, to na pewno uda się wybrać zestaw, który w pełni sprosta oczekiwaniom. Zachęcamy również do sprawdzania innych produktów z oferty naszego sklepu - dostępne jest mnóstwo innych zabawek w rewelacyjnych cenach.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.