Wczytuję dane...

Maskotki

Od pokoleń pluszaki były niezwykle cenioną zabawką dziecięcą. Kupowanie pluszaków było czynnością niezwykle prostą. Gdy brak było czasu na prezent wchodziło się do sklepu i kupowało maskotkę. Cena pluszaka była różna. Jednak z każdego pluszaka dziecko się cieszyło. 

Czytaj więcej...

Aby zachować tę tradycję warto wejść na nasz sklep. U nas masz pewność, że pluszaki spełnią oczekiwania każdego dziecka. Pluszaki uszyte są z kolorowych materiałów. Tkaniny użyte do produkcji są w pełni bezpieczne i hipoalergiczne. Wewnątrz maskotki posiadają różne wypełnienia o niebywałej miękkości. Uszyte pluszaki są wykonane dość solidnie. Brak w nich niedociągnięć krawieckich tj. wystające nitki lub słabo przyszyte elementy. Wygląd pluszaków przyciąga uwagę dzieci. Są one niezwykle kolorowe oraz zabawne. Projekty pluszaków niezwykle realistyczne pokazują prawdziwe zwierzęta. Łatwo się domyślić, że dziecko w swojej rączce trzyma np. stonogę czy konika. Niektóre z pluszaków mają właściwości edukacyjne. Nasz sklep posiada maskotki o rozwiązaniach, które mają usprawnić pracę rączek. Do Twojej dyspozycji jest m.in. żyrafa o z trzema kolorowymi obręczami. Dzięki nim dziecko nauczy się 3 kolorów oraz zwiększy sprawność manualną rąk, a przy okazji nauczy się celności. 


Z naszym sklepem kupisz wyłącznie pluszaki od zaufanych producentów.

SMALL FOOT posiada spore doświadczenie w produkcji zabawek. Swoją przygodę rozpoczęła w latach 80. Pierwszym produktem tej firmy były zabawki drewniane. Po kilku latach produkcja rozrosła się. Oprócz drewnianych zabawek zaczęła produkować m.in. maskotki. Producent ten oferuje zabawki bezpieczne dla dziecka. Pluszaki od SMALL FOOT posiadają europejską normę EN 71, która potwierdza bezpieczeństwo wykonania. Firma dba o środowisko. Jest uczestnikiem projektu FSC, która dba o zrównoważenie gospodarki leśnej. 


Dlatego Kup nasze pluszaki, a zadbasz o bezpieczeństwo i planetę! 

Sortuj według:
Wyświetl po produktów