Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: Szumisie

Szumiś Sam czujnik snu, to innowacyjny produkt, który ułatwi Twojemu dziecku zaśnięcie. W jaki sposób działa? Otóż szumiące misie mają wbudowany specjalny mechanizm, który zapewnia aż 5 rodzajów szumu: wody płodowe i bijące serce, 2 rodzaje szumu suszarki, fale oraz padający deszcz.

Po co wykorzystywany jest szum? Otóż dzieci, już w okresie prenatalnym, słyszą ciągłe dźwięki, dochodzące właśnie z wód płodowych i serca matki. W momencie przyjścia na świat zostaje im to odbierane, więc tracą poczucie bezpieczeństwa, a co za tym idzie – są niespokojne i mają trudności z zasypianiem. Doskonały jest zarówno dla noworodków, jak i dzieci w wieku przedszkolnym, które – znając możliwości zabawy w ciągu dnia – często nie chcą iść spać. Zabawka sprawdzi się także na wyjazdach, podczas zmiany otoczenia czy w czasie przeprowadzki, gdy dziecko nie wie, co się dzieje i jest szczególnie rozchwiane emocjonalnie. Będzie wtedy jego jedyną, stałą i niezmienną rzeczą, która da mu poczucie bezpieczeństwa i pozwoli na zaaklimatyzowanie się w nowym miejscu. Z pomocą przyjdzie także podczas kolek, kiedy ból jest nie do wytrzymania, świetnie koi i uspokaja malucha. Dobrze mieć takiego towarzysza!

Szumiące misie pomagają im na nowo odnaleźć poczucie bezpieczeństwa, nie tylko dzięki temu, że mogą się do nich przytulić, ale także – zwłaszcza – dzięki wytwarzanemu szumowi. Koniec z nieprzespanymi nocami, od teraz Twoje dziecko będzie miało zapewniony spokojny sen. Jest to komfortowe nie tylko dla niego, ale również dla Ciebie i pozostałych członków Twojej rodziny. Szum to główny, ale nie jedyny atut, tej udoskonalonej wersji zabawki z naszego dzieciństwa.

Oprócz niego miś gwarantuje także czuwanie nad snem dziecka. Gdy tylko ono zapłacze od razu otrzymasz o tym informację, i będziesz mógł skontrolować przyczynę. Oszczędzi Ci to nerwów i stresu, związanych z zostawieniem dziecka samego w łóżeczku. Będziesz mógł wykonywać wszystkie swoje obowiązki, bez obaw, że dziecku grozi niebezpieczeństwo. Dodatkowo oferujemy gryzak, który ukoi dziąsła maluszka, w dość nieprzyjemnym dla niego okresie wyrastania zębów. Maskotki są wykonane z atestowanych materiałów, które minimalizują niebezpieczeństwo uczulenia do maksimum. Ponadto, pluszowi towarzysze, są bardzo prości w obsłudze. Wystarczy włączyć je jednym przyciskiem i już! Łatwe, prawda? Kolejnym atutem jest fakt, że szumiącego misia można łatwo spersonalizować, poprzez nadanie mu imienia Twojego dziecka. Ich dostępność w różnych kolorach sprawia, że zadowalają nawet najbardziej wymagających klientów.

Kupując produkt na naszej stronie internetowej otrzymujesz gwarancję najlepszej jakości i oryginalności zabawki, a co za tym idzie, masz pewność, że jest bezpieczna dla Twojego dziecka. Cena, jak na tyle walorów zabawki, jest stosunkowo niska. Nie czekaj, daj swojemu dziecku gwarancję spokojnego snu już dziś.

Parametry techniczne:
kolor: szary

tworzywo: najwyższej jakości, atestowany materiał
wysokość: 34 cm
szerokość: 16 cm
zasilanie: 3 x bateria AAA (brak w zestawie)
funkcje: 5 szumów, obsługa jednym przyciskiem, regulacja głośności, automatyczne wyciszenie
dodatkowe zalety: możliwość prania w pralce – w temperaturze do 40 stopni (po uprzednim wymontowaniu mechanizmu).

Polecamy