Wczytuję dane...

Szumisie z czujnikiem snu

Zdrowy i spokojny sen odgrywa kluczową rolę w prawidłowym rozwoju każdego dziecka. Jest on niezwykle ważny zwłaszcza dla niemowląt, które dostosowują się dopiero do otaczającego je świata. Aby zapewnić Twojemu maluszkowi maksimum komfortu kup jednego z dostępnych na naszej stronie Misiów Szumisiów. Mięciutki pluszaczek stanie się doskonałym towarzyszem zabaw dla Twojej pociechy. Dzięki czujnikowi snu będzie też stał na straży jego właściwego odpoczynku.

Czytaj więcej...

Misie Szumisie, które oferuje nasz sklep, generują pięć rodzajów dźwięków. Pozytywnie wpływają one na maluszka i pomagają mu zasnąć. Urocze pluszaki wytwarzają odgłosy wód płodowych oraz bijącego serca, kojąco działające zwłaszcza w przypadku noworodków, szum biały, przypominający dźwięk suszarki, szum różowy optymalizujący jakość i głębokość snu, a także szum padającego deszczu oraz fal morskich.

Pluszaki mogą działać do 12 godzin bez przerwy. Posiadają system regulacji głośności, a także funkcję wyciszania, która zmniejsza natężenie dźwięku po 60 minutach, przechodząc w stan uśpienia. Dodatkowo Szumisie wyposażone są w mechanizm reagujący na hałasy w otoczeniu wypoczywającego dziecka. Jeśli zostaną wychwycone niepożądane odgłosy lub maluszek zacznie płakać, maskotka uruchomi się, by ochronić sen dziecka lub je uspokoić. Opinie rodziców są jednoznaczne – Misie Szumisie to doskonały sposób na zapewnienie pociechom spokojnego snu już od pierwszych dni ich życia. Są one niezawodne i proste w obsłudze, a dzięki dołączonej poręcznej kieszonce mogą towarzyszyć maluszkom także w czasie spacerów lub wycieczek. Przydatnym dodatkiem jest także zawieszka, w którą wyposażona jest maskotka. Może ona pełnić funkcję gryzaka, doskonałego dla ząbkujących maluszków.

Wszystkie misie wykonane są z bezpiecznych materiałów najwyższej jakości, dzięki czemu są bezpieczne dla maluszków już od pierwszych dni życia. Szumisie można po wyjęciu mechanizmu prać w pralce, w temperaturze do 40 stopni. Pluszaki dostępne są w przystępnych cenach, w wielu wariantach estetycznych i rozmiarach, więc każdy rodzic może znaleźć maskotkę idealną dla swojej pociechy.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Promocja

Szumiś Lily czujnik snu

164,43 PLN
189,00 PLN
Oszczędzasz 24.57 PLN
Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 189.00 PLN
Promocja

Szumiś Sam Czujnik Snu

199,23 PLN
229,00 PLN
Oszczędzasz 29.77 PLN
Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 229.00 PLN