Wczytuję dane...
Model: 11523
Realizacja zamówienia: 7 dni
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: Small Foot

Prosty drewniany konik na biegunach Skandi marki SMALL FOOT to idealny bujak dla maluchów powyżej drugiego roku życia. Drewniane zabawki towarzyszyły dzieciom od wieków. Są naturalne, ekologiczne i trwałe, dlatego cena jest w pełni adekwatna do jakości produktu. Ten bujak dla dziecka ma lekką konstrukcję i neutralne kolory. Biały w połączeniu z odcieniami szarości oraz naturalnym lakierowanym drewnem będzie pasował do wystroju każdego kącika dla dzieci. Bezpieczne, zaokrąglone rogi, jakie ma ten drewniany konik na biegunach pozwalają na zabawę bez zbędnego ryzyka. Sprawdź opinie i kup doskonałą zabawkę wspinającą rozwój dziecka.

Koń na biegunach Rocking Horse Skandi pozwala na łagodne bujanie. Może również pomóc w odgrywaniu ról, symulować jazdę konną, zabawę w kowboja czy podróżnika. Dziecko siedzi wygodnie na szerokim siedzisku, zwężanym z przodu dla komfortu nóżek. Nogi może oprzeć o bieguny albo też trzymać w powietrzu. W niektórych wariantach zabawy, w zależności od wieku dziecka, nogi mogą również znajdować się na podłodze. Ręce powinno trzymać na uchwytach znajdujących się na głowie konia. Niewielkie oparcie, jakie ma wspomniany bujak-koń na biegunach, zapobiega zsuwaniu się dziecka do tyłu.

Warto pierwsze chwile dziecka poznającego bujak ściśle nadzorować. Należy zwrócić dziecku uwagę, by nie podkładało nóżek czy rączek pod płozy huśtającej się zabawki. Konik na biegunach służy do bujania w pozycji siedzącej. Pozwala rozwijać zmysł równowagi oraz koordynację ruchową całego ciała. Wzmacnia chwyt rąk oraz mięśnie grzbietu i nóżek. Może również pomóc w rozwoju wyobraźni i mowy oraz nawiązywaniu kontaktów.

Sklep oferuje zabawki najwyższej jakości, bezpieczne i pewne. Estetyczny drewniany konik na biegunach ma wymiary 70 centymetrów długości, 29 szerokości oraz 50 wysokości. Siedzisko jest na poziomie 28 cm. W zestawie znajduje się konik na biegunach, drewniany, o dopuszczalnej wadze użytkownika 50 kilogramów. Drewno malowane jest farbami bezpiecznymi w użytkowaniu przez dzieci. Bujak koń na biegunach przeznaczony dla dziewczynek i chłopców po 24 miesiącu życia. Wraz z opakowaniem waży 2,52 kilograma.

Wymiary: około 70 x 29 x 50 cm , wysokość siedziska: 28 cm, dopuszczalne obciążenie 50 kg
Materiał: drewno 
Waga: 2,52 kg 
Wiek: od 24 miesięcy

Polecamy