Wczytuję dane...

Bujaki

Płynne kołysanie ma uspokajający wpływ na dziecko. Niemowlęta łatwiej dzięki niemu zasypiają, natomiast  dla kilkuletnich maluchów może stać się ono impulsem pobudzającym do zabawy i rozwoju. Bujanie przywodzi dzieciom na myśl okres ciąży, kiedy to każdy ruch wykonany przez ich matkę wprawiał w drgania wody płodowe. Poczucie bezpieczeństwa sprzyja odprężeniu, które jest nie tylko przyjemne ale też otwiera umysł i wyobraźnię. Dzięki temu można wspaniale łączyć odpoczynek z zabawą i poznawaniem świata. 

Czytaj więcej...

Przedstawiamy bogaty wybór bujaków dla dzieci, które dostosowane są do różnego wieku, potrzeb i upodobań dzieci. Różnorodne kolory, kształty i postaci zwierząt wprawią w zachwyt każdą pociechę. Miękkie i przyjemne w dotyku materiały, z jakich wykonane są bujaki dziecięce kreują niezwykle pozytywne doznania sensoryczne. Odpowiednie wyprofilowanie leżaczków bujanych dla niemowląt sprawia, że będą mogły wygodnie odpocząć, a nawet zdrzemnąć się w nich.


W naszym sklepie oferujemy jedynie produkty zaufanych producentów takich jak Milly Mally i Feber, którzy szczególny nacisk kładą na dostosowywanie swoich wyrobów do obowiązujących norm bezpieczeństwa. Ochrona  i komfort małych użytkowników są dla nas najważniejsze. Proponowane przez nas bujaki dla najmłodszych zaopatrzone są w pasy służące do przypięcia dziecka. Każda zabawka bujająca posiada odpowiednio wyprofilowane uchwyty, by w każdej chwili malec samodzielnie mógł kontrolować swoją pozycję. Specjalne elementy zapobiegają ślizganiu się i zbytniemu przechylaniu w którąkolwiek stronę.


Wiele z dostępnych u nas produktów posiada dodatkowe atuty takie jak interaktywność czy możliwość zmiany funkcji. Kupując misia bujanego, mogącego zmienić się w pojazd na kółkach, otrzymujemy dwie zabawki o różnym zastosowaniu w jednej cenie.


Czas spędzony wspólnie z rodzicami podczas przyjemnego kołysania się w foteliku czy na koniu bujanym tworzy  wyjątkowe wspomnienia. Już dziś kup dla swojego dziecka zabawkę bujającą i przekonaj się, ile radości mu ona dostarczy. Zapraszamy do zakupów w sklepie Maludas!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Promocja

Koń Pony Blue

257,80 PLN