Wczytuję dane...
Model: KB0658
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: klocki BLOCKI

Klocki Blocki MyPolice 2w1 to coś specjalnego dla małych wielbicieli oryginalnych maszyn i służb mundurowych. Zostały zostały stworzone z myślą, o zapewnieniu dzieciom rozrywki na długie godziny. Złożenie tego wozu patrolowego policji to dopiero początek świetnej zabawy!

Chcąc zapewnić swoim dzieciom kreatywne, absorbujące zajęcie, warto pomyśleć o klockach niesprawiających problemów podczas samodzielnego składania. Zestaw Klocki Blocki „Wóz Patrolowy” z policją zawiera 85 części wykonanych z trwałego, lśniącego plastiku w żywych kolorach. Dzięki nim dziecko może zbudować efektowny pojazd, który później posłuży na przykład do zabawy w patrolowanie miasta lub w pościg za złoczyńcami. W zestawie znajduje się także figurka uzbrojonego, uśmiechniętego policjanta. Można go z łatwością posadzić w aucie. Prezentowane Klocki Blocki z rodziny „Policja” świetnie łączą się również z innymi znanymi klockami, dlatego nie trzeba obawiać się, że dziecko szybko znudzi się tą zabawką. Wystarczy odrobina wyobraźni, by zbudować z nich także inne auta lub obiekty. 

Wóz patrolowy z kierowcą przeznaczony jest dla dzieci powyżej 6. roku życia. Produkt jest dla nich bezpieczny i pomaga rozwijać zdolności motoryczne i koordynację wzrokowo-ruchową, dlatego zyskał pozytywne opinie wielu dorosłych. Można kupić go online w naszym sklepie - gwarantujemy niską cenę i profesjonalną obsługę. Auto policyjne zabawka to bez wątpienia wspaniały prezent dla własnej pociechy, ale także doskonały podarunek dla chrześniaka.

Zawartość opakowania – 85 klocków, instrukcja

Wymiary opakowania: 190 x 95 x 50 mm

Materiał wykonania: tworzywo sztuczne

Wiek: od 6 lat

Polecamy