Wczytuję dane...

Klocki Blocki MyPolice

Masz w domu małego miłośnika klocków i szukasz dla niego czegoś wyjątkowego? A może chcesz kupić zabawkę na prezent? Klocki Blocki to propozycja w rozsądnej cenie, ciesząca się dobrymi opiniami. Dodatkową zaletą tych zestawów jest ich kompatybilność z produktami innych marek, takich jak LEGO. W naszym sklepie znajdziesz wiele modeli, wybór możesz dostosować do wieku i zainteresowań Twojego dziecka. To dobra propozycja zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek.

Czytaj więcej...

Klocki Blocki Policja dla fanów służb mundurowych

W tej kategorii znajdują się klocki Blocki z serii My Police, które będą świetnym wyborem dla małych i dużych fanów służb mundurowych. Możesz wykorzystać dobrą zabawę, aby poszerzyć wiedzę swojego dziecka w zakresie obowiązków i zadań policjanta, przestępców oraz ważnych moralnych zasad. Klocki Blocki Policja to różne rodzaje zestawów, jak i pojedyncze elementy, możesz kupić wybrane modele i złożyć z nich komplet do rodzinnej zabawy.


Oryginalne klocki z serii My Police to niekończąca się przygoda, która może pomóc rozwinąć kreatywność Twojemu dziecku. Scenariuszy na dobrą zabawę jest wiele, wszystko w zależności od tego, który model klocków wybierzesz. Świetnym początkiem może okazać się mały motorek lub większy samochód policyjny transportujący przestępców. W miarę jak Twoja pociecha zechce stać na straży prawa i porządku oraz rozwiązywać kryminalne zagadki, możesz poszerzyć jej kolekcje o większe zestawy oferowane w naszym sklepie.


Szeroki wybór zestawów klocków

Z serii My Police dostępne są między innymi komplety z policyjnymi autami, motorami, więźniarkami oraz helikopterami. Dzięki nim Twoje dziecko szybko dotrze na miejsce wymyślonego przestępstwa. Złapanych sprawców będzie można przewieźć na duży komisariat. Jeśli Twoja pociecha lubi wodę, koniecznie zwróć uwagę na zestaw z komisariatem wodnym. Dzięki temu będzie mogła zostać policjantem wodnym i zadbać o porządek również na wodzie.


Klocki to świetna zabawa i okazja dla spędzenia czasu samemu, z rodziną lub przyjaciółmi. Układanie, burzenie, wymyślanie coraz to nowych zdarzeń i scenariuszy. Zabawa z nimi potrafi zająć na kilka godzin, wszystko zależy od wyobraźni i kreatywności, którą dodatkowo można rozwijać podczas zabawy. Zestawy policyjne to propozycja nie tylko dla chłopców. Małe dziewczynki również marzą o policyjnej karierze w przyszłości. Ze względu na zawartość drobnych elementów, prezentowane w tej kategorii klocki przeznaczone są dla maluchów w wieku od 6 lat. Jeśli Twoje dziecko jest młodsze, sprawdź pozostałą ofertę naszego sklepu, i znajdź zabawki odpowiednie dla jego wieku.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów