Wczytuję dane...
Model: MU2366B
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: klocki BLOCKI

Klocki Blocki z serii mubi to ciekawe zestawy, zaprojektowane z myślą o najmłodszych pasjonatach klocków. Zostały stworzone w taki sposób, aby zapewnić młodszym dzieciom wspaniałą, kreatywną zabawę, ale jednocześnie rozwijać ich zdolności manualne, wyobraźnię i nauczyć je dokładności. Seria Mubi jest przystępna, poziom trudności dostosowano do możliwości młodszych pociech.

Klocki Blocki z serii Mubi przedstawione na tej stronie to zestaw uzupełniający „Farmerka” zawierający postać farmerki, grabie i kurę. Stanowi idealne uzupełnienie farmy, postać kobiety na farmie znacząco wzbogaca zabawę i daje dziecku więcej frajdy. Figurka została wykonana solidnie i precyzyjnie, jest w pełni kompatybilna z zestawami farma z serii Mubi. Więcej elementów to nowe możliwości, każdy dodatkowy ludzik daje dziecku szansę na bardziej rozbudowaną, ciekawszą zabawę. Zabawka jest przeznaczona dla dzieci powyżej trzeciego roku życia.

Oferowane przez nasz sklep klocki Blocki w serii Mubi oraz zestawy uzupełniające, to wysokiej jakości zabawki, które są doskonałym pomysłem na spędzanie wolnego czasu. Dostosowane do możliwości poznawczych i poziomu zdolności manualnych modele i postacie sprawiają, że dziecko nie nudzi się, a jednocześnie bawi się w sposób kreatywny i rozwijający wyobraźnię. Klocki Blocki zestaw uzupełniający „Farmerka” został precyzyjnie zaprojektowany i starannie wykonany, jest trwały i odporny na uszkodzenia. Dodatkowym atutem jest atrakcyjna cena. Farmerka to dodatkowy element, który sprawi, że zestaw stanie się jeszcze bardziej atrakcyjny, a nasze dziecko będzie czerpało więcej radości z zabawy.

Zawartość opakowania – klocki, instrukcja

Wymiary opakowania: 140 x 140 x 60 mm

Materiał wykonania: tworzywo sztuczne

Wiek: od 3 lat

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...