Wczytuję dane...

Klocki Blocki Mubi

Klocki to najbardziej uniwersalna zabawka dla dzieci. Rozwijają wyobraźnię i pozwalają tworzyć świat ich marzeń. Maluch potrafi stworzyć z zestawu coś zupełnie innego niż to, czego oczekiwał producent. I o to właśnie chodzi! Jego elementy powinny być kolorowe, łatwe w użyciu i przede wszystkim bezpieczne.

Czytaj więcej...

Często stajemy przed nie lada dylematem, gdy chcemy kupić dziecku zestawy plastikowych klocków. W sklepach powszechnie dostępne są LEGO, a dla mniejszych pociech Duplo, ale ich cena już nie jest w zasięgu każdego. Tanie zestawy klocków wzbudzają uzasadnione obawy co do ich jakości i bezpieczeństwa, jednak często niesłusznie.


Czy jest tańsza alternatywa dla klocków Duplo?

Jest, i to w dodatku polskiej produkcji. Klocki Blocki z serii Mubi są odpowiednikiem Lego Duplo i są z nimi kompatybilne! Dedykowane są dla dzieci od osiemnastego miesiąca życia. Każdy maluch je pokocha i złoży, na początku z pomocą rodziców lub starszego rodzeństwa. Jakość wykonania oraz kolorystyka w niczym nie ustępuje duńskiemu gigantowi, ich cena jest jednak znacząco niższa. Oprócz świetnej zabawy Mubi pełni też funkcje edukacyjne. Zestawy Mały Pociąg i Przyjaciele, Wesołe Gospodarstwo, Wesoła Farma, Wesoła Zagroda, Mała Fabryka Mebli, Dostawa Drewna, Straż Pożarna lub Policja pomagają maluchowi poznawać otaczający świat. Do tego można kupić małe, uzupełniające komplety klocków Mubi, takie jak np. Farmerka, Drwal, Piłkarz albo Budowlaniec zawierające figurki wraz z akcesoriami do samodzielnego złożenia. Stale pojawiają się nowe, ciekawe zestawy. Producent serii Mubi dołącza do zestawów instrukcje, które bardziej ucieszą rodziców i pomogą im bawić się razem z dziećmi.


Co sądzą o klockach Blockach Mubi użytkownicy?

Użytkownicy, ze względu na wiek, nie podzielą się jeszcze opiniami. W Internecie można znaleźć fora, na których opinie o tych produktach wyrażają rodzice. Zdjęcia maluchów oddających się z zapałem układaniu są najlepszą rekomendacją. Pociecha zajęta pożyteczną zabawą to również niezbędna chwila oddechu dla zapracowanych rodziców.


Drogi rodzicu, weź pod uwagę pochlebne opinie i kup swojemu dziecku klocki, od których trudno je będzie oderwać. Zachętą jest z pewnością przystępna cena. Blocki Mubi mogą towarzyszyć opowiadaniu bajek. Wykonane w pastelowych barwach zestawy Magiczny Zamek lub Baśniowa Kraina pomogą przenieść się w tajemniczy świat, w którym dobro zawsze zwycięża. Dodatkowym atutem jest fakt, iż rosną one wraz z pociechą. Mają też swoją kontynuację dla nieco starszych dzieci. Klocki Blocki zawierają zestawy zarówno dla dziewcząt, jak i dla chłopców i są kompatybilne z zestawami Lego. Serdecznie zapraszamy do zakupów w naszym sklepie.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów