Wczytuję dane...

Puzzle 3D

Pierwsze puzzle pojawiły się pod koniec osiemnastego wieku w Anglii, a ich celem było wspomaganie nauki geografii. W kolejnych latach ich popularność zaczęła bardzo szybko rosnąć. Służyły jako pomoc naukowa zarówno dla dzieci, jaki i dorosłych. Dzisiaj układanki zmieniły się i nabrały nowego wymiaru. W sklepach dostępne są rozmaite modele, a ilość elementów pozwala dopasować zabawkę do wieku użytkownika. Wymyślne kształty sprawiają, że jest to wyjątkowo absorbujący sposób na nudę. Dużym powodzeniem cieszą się puzzle trójwymiarowe.  

Czytaj więcej...

Zalety puzzli 3D

Nasz sklep w swojej ofercie posiada również ciekawie zaprojektowane puzzle. Urzekają swoim realistycznym wyglądem i po złożeniu mogą służy jako wystrój pokoju dziecka. Małego podróżnika zachwycą modele sławnych budowli, a dziewczynki z pewnością zakochają się w składanych domkach dla lalek. Układanki spełniają bardzo ważne edukacyjne funkcje. Przede wszystkim rozwijają kreatywność pociechy i kształtują wyobraźnię. Wymagają strategicznego myślenia, które będzie niezbędne w przyszłości. Godziny spędzone na złożeniu niektórych modeli trenują cierpliwość, skupienie i wytrwałość w dążeniu do celu. Warto pobawić się wspólnie z dzieckiem, dzięki czemu nauczy się współpracy w grupie i nabędzie umiejętności społecznych. Nie czekaj, kup swojemu maluchowi puzzle, a zapewnisz mu godziny wspaniałej rozrywki. 


Producenci

W naszym asortymencie posiadamy zabawki tylko sprawdzonych i wiarygodnych producentów. Przykładamy dużą wagę do produktów bezpiecznych i spełniających odpowiednie normy. Za przykład może posłużyć firma Small Foot, która do wyrobu zabawek stosuje materiały najwyższej jakości, nietoksyczne i przyjazne skórze. Puzzle Pociąg czy statek Titanic to przykładowe produkty, są niezwykle realistyczne, a ich cena zachęca do zakupu.


Puzzle 3D to doskonała zabawa dla dzieci i dorosłych. Sprawdzą się podczas długich, zimowych wieczorów lub deszczowego lata. Koniecznie skorzystajcie z naszej oferty i sprawcie Waszemu dziecku miłą niespodziankę. 

Sortuj według:
Wyświetl po produktów