Wczytuję dane...

Puzzle drewniane

Szukasz prezentu dla swojej pociechy, który jednocześnie zadba o jej odpowiedni rozwój oraz pomoże kształtować procesy myślowe? Doskonałym wyborem są drewniane puzzle. Pozytywnie wpływają na rozwój intelektualny malucha, a ponadto są doskonałą formą zabawy, którą pokochają dzieci w każdym wieku. 

Czytaj więcej...

Puzzle Viga dostępne w naszej ofercie, wyróżniają się między innymi motywami zwierzęcymi. Kaczuszka, żyrafa czy konik to najwięksi ulubieńcy dzieci, którzy z pewnością zostaną ich najlepszymi przyjaciółmi. Podczas układania tych zabawnych kolekcji, możemy dobierać odpowiedni poziom trudności, tak by dziecko czerpało z zabawy jak najwięcej radości, jednocześnie się ucząc.


Znajdziecie u nas również puzzle edukacyjne, które przedstawiają podstawową wiedzę o otaczającym nas świecie, na przykład odnośnie kosmosu, rozwoju roślin i zwierząt czy też anatomii człowieka. Za pomocą puzzli pociechy mogą rozwijać swoją wyobraźnię projektując twarze kolorowych postaci czy też poznawać alfabet z uroczym ślimakiem. 


Drewniane zabawki są wyborem bardzo trwałym. Pozbawione są twardych krawędzi, nie musimy się też obawiać, że dziecko biorąc je do buzi będzie narażone na wpływ szkodliwych tworzyw sztucznych. Ponadto doskonale stymulują zmysły pociech oraz ich zdolności manualne. Dzięki prostej budowie rozwijają też wyobraźnię.


Najmłodsi mogą uczyć się za pomocą puzzli kolorów, literek oraz cyfr. Jest to najlepsza zabawka, która motywuje do wspólnego spędzenia czasu. Podczas zabaw z rodzicami, między nimi a dzieckiem pogłębia się cenna więź. Natomiast gdy dziecko układa puzzle ze swoimi rówieśnikami, nawiązuje przyjaźnie i uczy się odnajdywać w towarzystwie. Produkty są też niewielkich rozmiarów, więc łatwo spakować je w torebkę i zabrać w podróż, aby dziecko zawsze miało zapewnioną zdrową rozrywkę. Zaletą drewnianych puzzli, które oferuje nasz sklep jest również przystępna cena. 

Zabawki drewniane wykonane zostały z drewna lakierowanego, które pomalowane jest w atrakcyjne kolory za pomocą nietoksycznych farb. Puzzle stanowią urocza ozdobę pokoju malucha oraz są w pełni bezpieczne dla jego zdrowia, gdyż spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa. Kup te piękne i rozwojowe zestawy puzzli już dziś, sprawiając radość najmłodszym! 

Puzzle drewniane dla dzieci

Oferowane w naszym sklepie puzzle drewniane są fantastycznym rozwiązaniem na prezent, które z pewnością ucieszy Twojego malucha i zapewni mu spędzanie czasu w produktywny i rozwojowy sposób. Produkt wykonany został z wysokiej jakości materiału, który jest całkowicie bezpieczny dla Twojego potomka. Dzięki oferowanym przez nas puzzlom możesz w ciekawy sposób wypełnić i urozmaicić czas Twojej pociechy, co przyczyni się nie tylko do pobudzenia jej wyobraźni, ale także zapewni cudowną zabawę przez wiele godzin.


Puzzle drewniane są doskonałym sposobem na wsparcie rozwoju malucha i jego koncentracji. Wspaniale stymulują rozwój jego mózgu, a także są niesamowitą metodą ćwiczenia pamięci czy rozpoznawania kształtów. Dzięki nim Twoje dziecko nauczy się cierpliwości, co pozytywnie przełoży się na jego przyszłe życie. Puzzle drewniane dla dzieci nie tylko poprawiają ich sprawność manualną, ale również są świetnym pomysłem na połączenie zabawy z jednoczesną nauką.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów