Wczytuję dane...
Model: 1579
Realizacja zamówienia: 7 dni
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: Small Foot

SMALL FOOT Drewniany Stół z Narzędziami - Warsztat dla Dzieci to zabawka wykonana w całości z drewna. Jest ona zrobiona z dbałością o szczegóły z wysokiej jakości materiałów. Stół z narzędziami dla dzieci to zabawka rozwojowa i edukacyjna. Ma ona wymiary około 60 x 55 x 80 cm i jest przeznaczona dla Maluszków od 3 roku życia. Cała zabawka jaką jest stół z narzędziami dla dzieci waży 11,16 kg.

Stół z narzędziami zabawka dla dzieci, która jak sama nazwa wskazuje, to stół warsztatowy jaki tata lub mama maluszka mają w garażu. Czasy mamy jakie mamy i nie wolno myśleć stereotypowo, ani nikogo kategoryzować. W skład zabawki wchodzi stół warsztatowy z blatem, który jest przestrzenią roboczą dla naszego Maluszka. Pod blatem jest obszerna szuflada na śrubki i deseczki, czyli inne materiały potrzebne do tworzenia i zabawy. Prostopadle do blatu roboczego jest również ścianka na narzędzia. Poza głównym elementem zabawki jakim jest drewniany stół z narzędziami w skład zestawu wchodzą cztery śrubki krótszej długości, dwie śrubki o dłuższym gwincie, sześć nakrętek, śrubokręcik, młoteczek, winkiel wraz z linijką oraz piła ręczna do drewna. Ponadto, w skład zestawu wchodzą także cztery deseczki z trzema otworami oraz cztery deseczki z czterema otworami, dwa drewniane kołeczki oraz klucz do nakrętek. Stół z narzędziami dla dzieci wyposażony jest także w imadełko.

Stół z narzędziami zabawka dla dzieci pozwala Maluchowi uczyć się rozpoznawać kształty i kolory. Warsztat dla Dzieci rozwija manualnie i technicznie. Pozwala nauczyć dziecko nazw i zastosowania podstawowych narzędzi. Ponadto, bawiąc się Dziecko uczy się precyzji w korzystaniu z rączek, techniki otaczającego go świata oraz porządku i dyscypliny poprzez układanie narzędzi w odpowiednich miejscach na jego własnym stanowisku pracy i zabawy.

Sklep maludas oferuje różnorodne rozwojowe i edukacyjne zabawki dla najmłodszych (proste, ale także bardziej skomplikowane) – w tym SMALL FOOT Drewniany Stół z Narzędziami - Warsztat dla Dzieci. Cena zabawki jest adekwatna do poziomu skomplikowania wykonania danego produktu oraz liczby różnych elementów. Realizacja zamówienia jest naprawdę szybka. Kup SMALL FOOT Drewniany Stół z Narzędziami - Warsztat dla Dzieci i spraw, że Twoje dziecko stanie się znacznie bardziej samodzielne.

Wymiary: około 60 x 55 x 80 cm

Materiał: drewno/

Waga: 11,16 kg

Wiek: od 3 roku życia

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...