Wczytuję dane...
Model: 5840
Realizacja zamówienia: 15 dni
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: SMALL FOOT

Sklep Maludas posiada w swojej ofercie wiele ciekawych zabawek dla dzieci, które łączą w sobie naukę i przyjemności, a przy tym zachowują estetyczny wygląd. Jedną z takich zabawek jest wielofunkcyjny stół majsterkowicza uznanej na całym świecie marki Small Foot. Jest to wspaniały pomysł na prezent dla każdego dziecka. Rozwija wyobraźnię, uruchamia kreatywne myślenie, a przy tym poprawia bardzo ważne w rozwoju funkcje motoryczne. Stół majsterkowicza dla dzieci dostarcza wiele godzin wspaniałej zabawy, a najmłodsi mogą wykazać się swoimi umiejętnościami, poczuć się jak dorosły, który ma do wykonania ważne zadania. Praktycznie każde dziecko lubi spędzać chwile na zajęciach twórczych, więc produkt ten spodoba się wszystkim maluchom.

Stół majsterkowicza zabawka składa się z kilku elementów, które tworzą zgrabną całość. Należą do nich: stolik, skrzynka na narzędzia, śrubokręt, klucz, piła, młotek, 3 kostki, 20 śrub w różnych rozmiarach, a także 11 różnych płytek. Produkt jest w różnych intensywnych kolorach, które przyciągają wzrok i cieszą zarówno dzieci jak i dorosłych.

Cena produktu jest adekwatna do jakości, wszystkie elementy wykonane są z dobrego materiału jakim jest drewno. Sklep oferuje sprawdzony produkt. Wielofunkcyjny stół majsterkowicza nada się dla każdego dziecka od trzeciego roku życia, zapewni mu możliwość rozwoju poprzez zabawę i z pewnością wzbudzi jego zainteresowanie na dłuższy czas.

Stół majsterkowicza zabawka cechuje się porządnym wykonaniem, bezpieczeństwem, stabilnością oraz dbałością o szczegóły. Wszystko to sprawia, że jest to produkt godny uwagi, a jego cena działa na plus. Zabawka jest wytrzymała i na pewno będzie sprawiać radość przez długi okres czasu.

Kup wielofunkcyjny stół majsterkowicza dla dzieci, będzie to wielka pomoc w rozwijaniu umiejętności najmłodszych, umili czas spędzony na zabawie i dostarczy dużo pozytywnych emocji maluchom, a także ich rodzicom.

Wymiary: około 27 x 17 x 26 cm,
Materiał: drewno
Waga: 1,82 kg
Wiek: od 3 roku życia