Wczytuję dane...
Model: 11090
Realizacja zamówienia: 7 dni
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: Small Foot

Nie ulega najmniejszej wątpliwości, że puzzle SMALL FOOT są pięknie wykonane i gwarantują każdemu dziecku mnóstwo frajdy podczas zabawy. Kolorowe elementy zachęcają nasze pociechy do aktywności, której będzie z pewnością towarzyszył uśmiech na twarzy. Dzięki drewnianym klockom, które znajdują się w komplecie, dzieci mogą ułożyć fantazyjną wieżę, zdobioną grafikami przedstawiającymi kolorowe zwierzęta. Z udziałem takich zabawek satysfakcja budowlana jest gwarantowana! Tego rodzaju projekty dedykowane są zarówno dla dziewczynek, jak i dla chłopców.

To jednak nie wszystko, ponieważ takie zabawki mają ogromne znaczenie w rozwoju maluchów. Tworzenie przestrzennych figur oraz różnego rodzaju budowli ma na celu doskonalenie koordynacji wzrokowo-ruchowej, a takie umiejętności będą dziecku potrzebne w różnych obszarach życia społecznego. Kreatywne puzzle piramida to świetna okazja, aby dziecko nauczyło się rozpoznawać kształty, kolory oraz rozmiary. Konstrukcje, które powstają z różnych elementów, stymulują zmysł dotyku oraz wpływają na korzystne kształtowanie motoryki. Barwne grafiki przyciągają uwagę, ćwiczą koncentrację na wykonywanym zadaniu. Puzzle piramida rozwijają kreatywność i logiczne myślenie. Podczas wznoszenia takich minimalistycznych budowli dzieci uczą się także wytrwałości, która jest niezastąpiona na kolejnych etapach rozwoju.

Kup oryginalne puzzle SMALL FOOT swojemu dziecku, a błyskawicznie się przekonasz, jak wiele radości może przynieść dziecku taka edukacyjna zabawa.

Nasz sklep oferuje wyłącznie bezpieczne, wysokiej jakości artykuły dla najmłodszych. Każda zabawka wykonana jest z materiałów przyjaznych dla dzieci, posiada certyfikat jakości CE. Proponowany przez nas asortyment zyskał już sobie bardzo przychylne opinie rodziców, którzy wybierają dla swoich pociech niebanalne zabawki o charakterze edukacyjnym i rozwojowym. Co ważne - nasze produkty wyróżnia także przystępna cena.

Wymiary: około 7,5 x 7,5 x 12 cm 
Materiał: drewno 
Waga: 0,29 kg 
Wiek: od 12 miesięcy

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...