Wczytuję dane...
Model: 4220
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 4020972042200
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: Small Foot

Wyjątkowa zabawka, jaką jest domino z obrazkami zwierząt, to dokonały prezent dla małych i dużych miłośników przyrody. Na drewnianych tabliczkach o wymiarach 6 x 3 x 0,5 cm namalowane zostały piękne wizerunki rozmaitych zwierzaków, takich jak mysz, owca, krówka czy kogucik. Dzięki temu gra dodatkowo wpływa na rozwój dziecka, które może bardzo szybko zacząć uczyć się nazw zwierząt i błyskawicznie powiązać je z tym, jak one wyglądają.

Zasady gry są takie jak w tradycyjnym dominie, kto pierwszy pozbędzie się wszystkich klocków ze swojego stosu - wygrywa. Zawodnicy po wylosowaniu kolejności, wybierają ze stosu odwróconych obrazkiem w dół po jednym klocku, aż do ich wyczerpania. Po czym pierwszy zawodnik układa na płaskiej powierzchni pierwszy klocek, drugi w kolejności sprawdza, czy ma w swoim zbiorze klocek pasujący i dokłada go do pierwszego. Jeśli takiego klocka nie ma traci kolejkę. Gra trwa do momentu gdy klocki graczy zostaną ułożone.

Ilustracje są dosyć proste, mają bardzo żywe kolory i są naniesione na porządnej, ekologicznej sklejce. Ponadto w zestawie znajduje się specjalne drewniane pudełeczko, które posiada specjalne, zasuwane wieczko, ozdobione podobnymi ilustracjami jak poszczególne klocki. Ma ono wymiary 14 x 8 x 5 cm.

Domino drewniane ze zwierzętami to świetna gra logiczna dla całej rodziny. Dzięki porządnemu opakowaniu można ją ze sobą zabrać na podwórko, czy nawet w dłuższą podróż. Z powodzeniem można toczyć wspaniałe rozgrywki z udziałem całej rodziny i przyjaciół. Zestaw domino zwierzęta składa się z 28 elementów. Nadaje się on idealnie zarówno dla dziewczynek jak i chłopców od trzeciego roku życia.

Z uwagi na to, że produkt został wykonany z drewna jest to zabawka w pełni bezpieczna i posiada wiele zalet. Jest bardzo trwała, dzięki czemu może służyć dzieciom przez długie lata. Jest także ekologiczna z uwagi na to, że drewno zalicza się do grupy surowców odnawialnych. Poszczególne elementy są bardzo przyjemne w dotyku. Ponadto proste, drewniane zabawki są w ostatnim czasie bardzo popularne. Niezwykle pobudzają wyobraźnie i logiczne myślenie.

Niemiecka marka Small foot od prawie 30 lat zajmuje się projektowaniem i produkowaniem zabawek najwyższej jakości. Cechują się one dokładnym wykonaniem i atrakcyjnym wyglądem.

Wymiary: Pudełko około 14 x 8 x 5 cm, Domino około 6 x 3 x 0,5 cm
Materiał: drewno
Waga: 0,35 kg
Wiek: od 3 roku życia

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...