Wczytuję dane...
Model: 4759
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: Small Foot

Toy Board "Motor Activity" od SMALL FOOT to tablica aktywności rozwojowych, która zabierze malucha w podwodny świat. Całość trzyma w ryzach wielki, czerwony krab, wokół którego grzechoczą rozgwiazdy, szeleszczą małe rybki czy delfiny. Każdy z ruchomych elementów ma swój wyrazisty, indywidualny kolor. Zabawka edukacyjna jest w całości wykonana z drewna, co sprawia, że jest dużo bardziej wytrzymała niż jej plastikowe odpowiedniki. Zaimpregnowane drewno jest w pełni bezpieczne dla dzieci, które lubią sprawdzać każdy przedmiot zmysłem smaku. Mała grzechotka umieszczona w brzuchu ryby rozwija zmysł słuchu malucha, a małe lusterko uczy rozpoznawać siebie samego. Dziecko znajdzie tu również elementy do kręcenia, które wspomagają prawidłowy rozwój umiejętności chwytania. Zabawka zawiera wiele intrygujących zakamarków o różnych kształtach, które pobudzają ciekawość i wyobraźnię małego odkrywcy. Wielobarwne postaci pobudzają zmysł wzroku i zachęcają dziecko do spędzenia z zabawką wielu zabawnych chwil. Mogą być również częścią historii, opowiadanych przez opiekunów w formie teatrzyku.

Opinie ekspertów są jednoznaczne: Dla pełnego rozwoju dziecka niezbędna jest stymulacja maluchów różnorodnymi bodźcami dotykowymi, dźwiękowymi, smakowymi, wizualnymi czy ruchowymi. Zabawka edukacyjna to przemyślany zakup, który pozwala na rozwijanie większości zmysłów dziecka. 

Sklep Maludas oferuje Toy Board "Motor Activity", starając się, by zabawka zawsze była dostępna w magazynie. Zabawkę edukacyjną charakteryzuje atrakcyjna cena, adekwatna do właściwości produktu oraz jakości materiałów, z jakich jest wykonany. Produkt umieszczony jest w tekturowym pudełku, które ułatwia pakowanie na prezent. Ze względu na niewielkie elementy, będące częścią składową zabawki, jest ona odpowiednia dla bezpiecznego stosowania dla dzieci powyżej dwunastego miesiąca życia.

Zestaw zawiera: zabawka rozwojowa (1 szt.)

Wymiary: około 28 x 4,5 x 22 cm 
Materiał: drewno 
Waga: 0,64 kg 
Wiek: od 12 miesięcy

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...