Wczytuję dane...
Model: 6969
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 4020972069696
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: Small Foot

Jeżeli szukasz wyjątkowej zabawki dla dziecka, drewnianej, pobudzającej dziecięcą wyobraźnię i uniwersalnej to duże klocki tęcza od firmy Small Foot będą idealnym pomysłem. Tęcza ma w sobie coś magicznego. Dzieci uwielbiają przyglądać się jej, gdy pojawia się na niebie po letniej burzy. Chętnie słuchają i uczą się o tym jak powstaje, fantazjując jednocześnie o bajkowej krainie po jej drugiej stronie. Jeżeli dostaną do rąk klocki tęcza, na pewno się ucieszą.

Klocki tęcza to siedem elementów, które składają się w tęczę, a to dopiero początek... Nigdzie nie jest powiedziane, że muszą podążać za wzorem i układać całość tak by powstały zwykła tęcza. Kolory można mieszać lub układać według wymyślonego wzoru. Poszczególne elementy nadają się do zabawy w segregowanie lub dobieranie parami.

Łuki te dają także możliwości konstrukcyjne - mogą służyć do budowy tunelu, mostu, ogrodzeń, przestrzennych wież o fantastycznych kształtach, torów dla kulek czy kolorowych kompozycji na płaszczyźnie. Mogą służyć dzieciom jako kołyski dla lalek lub elementy ich domów. W połączeniu z innymi drewnianymi klockami stworzą niejeden świat, w którym rozegrają się wymyślone przez dziecko historie.

Zabawka dla dziecka została wyprodukowana z najwyższej jakości drewna. Lekkiego, żeby mogło unieść je dziecko i jednocześnie trwałego, aby wytrzymało rzucanie, kopanie oraz to, co dzieje się z większością zabawek w pokoju dziecięcym. Zabawka dla dziecka idealnie nadaje się do samodzielnej, ciekawej zabawy, ale może być używana także ze wsparciem rodziców.

Nasz sklep prezentuje tylko produkty z najwyżej półki, a cena jest równie dobra jak jakość zabawek. Kup i przekonaj się sam!

Wymiary: około 26 x 5 x 13 cm
Materiał: drewno
Waga: 0,82 kg
Wiek: od 12 miesiąca życia

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...