Wczytuję dane...
Model: 5547
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: SMALL FOOT

Pluszowa żyrafa to maskotka do składania inna niż wszystkie, bo miękka i miła w dotyku. Żyrafa z długą, żółtą szyją w cętkowane, brązowe łatki charakterystyczne dla tego zwierzątka, wykonana jest z miękkiego pluszu. Przeznaczona jest dla dziecka powyżej 12 miesiąca życia i może być pierwszym przyjacielem małego człowieka. Miękki materiał sprawi, że maluszek będzie chętnie się do niej przytulał, co wywoła u niego wiele radości. Szyja żyrafy zawiera trzy pluszowe krążki w wesołych kolorach: czerwonym, zielonym i niebieskim. Do części zielonej przymocowane są ręce, co sugeruje, że powinna się ona znaleźć najwyżej. Niebieska część ma nogi, więc będzie najniżej, a czerwony element to brzuch żyrafy.

Dziecko w miarę zainteresowania kolorami może utrwalać je pokazując poszczególne barwne części żyrafy. Pluszowe kolorowe krążki po zdjęciu z szyi z uwagi na okrągły kształt mogą być wykorzystane do rzucania. Elementy są delikatne i nie zrobią krzywdy a maluch będzie nabywał i doskonalił umiejętność chwytania...

Podczas zabawy z niemowlakiem można wykorzystać pluszowe nakładki, by ustawić je obok siebie i ukryć małą zabawkę dziecka – na przykład samochodzik lub laleczkę w wersji mini. Maluch będzie zachwycony, gdy po podniesieniu kolorowego krążka zobaczy swoją ulubioną zabawkę.

Dorosły może sprawić, że żyrafa „przemówi” zmienionym głosem rodzica, wtedy małe dziecko będzie zachwycone. Żyrafa może stać się bohaterką serii wymyślanych opowieści. Może towarzyszyć dziecku podczas zasypiania czy dodawać odwagi przy przekroczenia progu przedszkola. Na pewno dziecku będzie raźniej, gdy taki sympatyczny zwierzak będzie mu towarzyszył w poznawaniu świata i nabywaniu nowych umiejętności każdego dnia.

Żyrafa rośnie wraz z dzieckiem i może być pierwszą pomocą matematyczną w nauce liczenia od 1 do 3. W późniejszym wieku dziecko będzie mogło wykorzystać ją do scenek w domowych przedstawieniach.

Kup żyrafę już dziś i zadbaj, by Twój maluch kojarzył pierwsze lata życia z bezpieczeństwem, jakie daje zabawka, która zawsze jest obok. Cena zabawki jest przystępna dlatego zachęcamy do złożenia zamówienia.

Wymiary: około 24 x 11 x 28 cm

Materiał: plusz

Waga: 0,12 kg

Wiek: od 12 miesiąca życia

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...