Wczytuję dane...
Model: 11089
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: Small Foot

Puzzle kostki marki SMALL FOOT to zabawka rozwojowa, która swoją formą nieco odbiega od tradycyjnych puzzli. Zaprojektowano ją tak, aby była bezpieczniejsza i bardziej intuicyjna dla małych dzieci niż standardowe układanki. Na pionowej drewnianej konstrukcji umieszczono trzy sześciany, jeden pod drugim, które ozdobiono kolorowymi rysunkami przedstawiającymi różne zwierzęta i rośliny. Te na samej górze zawierają głowy zwierząt, te w rzędzie środkowym ich tułów, a te na samym dole – rośliny i fragmenty łapek lub ogonów. Zadaniem dziecka jest przesuwanie elementów w taki sposób, aby ułożyły one odpowiedni obrazek pełniący całość. Wbrew pozorom, zabawka stwarza możliwości budowania wielu różnych obrazków, sprawiając, że dziecko uczy się w ten sposób myśleć nieszablonowo, rozwija swoją kreatywność i wychodzi poza utarte schematy.

Dzięki tej zabawce dziecko stymuluje kilka zmysłów jednocześnie. Przesuwając drewniane elementy, ćwiczy precyzyjny dotyk i palce, co zauważalnie wpływa na zdolności manualne. Poszczególne rysunki są kolorowe, co sprawia, że dziecko łatwiej zapamiętuje i przyswaja barwy. Fakt, że przedstawiają zwierzęta, także umożliwia naukę i zapamiętywanie konkretnych gatunków przy pomocy zabawy. Układanie wzmaga koncentrację i cierpliwość. Niewielkie wymiary zabawki, jej poręczny charakter i mała waga czynią ją mobilną, nawet dla malucha. Może mu więc towarzyszyć nie tylko w domu, ale i podczas różnego rodzaju wyjazdów. Zestaw zawiera drewnianą, pionową konstrukcję, do której przytwierdzono trzy drewniane klocki w kształcie sześcianów. Pokryto je kolorowymi rysunkami przedstawiającymi zwierzęta.

Pragniesz, aby Twoje dziecko cieszyło się beztroskim dzieciństwem i jednocześnie systematycznie zdobywało nowe umiejętności i poszerzało wiedzę na temat otaczającego je świata? Nic trudnego! Nasz sklep w swojej ofercie posiada szereg zabawek, które to umożliwiają. Dodatkowo cechuje je niska cena, a pełne zadowolenia opinie klientów mówią same za siebie. Kup puzzle marki SMALL FOOT i podaruj swemu maluchowi długie godziny znakomitej zabawy!

Wymiary: około 3,5 x 3,5 x 15 cm 
Materiał: drewno 
Waga: 0,14 kg 
Wiek: od 12 miesięcy

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...