Wczytuję dane...
Model: 2404
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 4020972024046
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: Small Foot

Kółko i krzyżyk to jedna z najpopularniejszych gier logicznych. Jest to prastara gra, znana już starożytnym Egipcjanom i Rzymianom. Mimo upływu tysiącleci, dzięki swojej prostocie nadal podoba się dzieciom. Niezwykle łatwe zasady sprawiają, że w odróżnieniu od wielu innych gier jest to zabawa, w którą mogą wziąć udział wszyscy - bez długiego wczytywania się w skomplikowanych regulaminy, typowe dla innych gier planszowych. Gra kółko i krzyżyk  odpowiada potrzebom także najmłodszych dzieci, które mogą mieć trudności ze zrozumieniem zasad bardziej skomplikowanych gier. Nadaje się więc ona dla całej rodziny, od najmniejszych maluchów po dziadków.

Zasady gry są proste: w grze bierze udział 2 graczy, którzy po wylosowaniu kolejności i obrazka, kolejno układają na planszy magnetycznej po jednym zwierzątku, tak by finalnie ułożyć 3 w jednej linii. Należy przy tym pamiętać, że w grze kółko i krzyżyk osoba rozpoczynająca ma zawsze przewagę - możemy więc dać fory maluchom, które ucieszą się z wygranej. Dodać można też, że gra kółko i krzyżyk ma dziesiątki mniej znanych wariantów, które dzieci mogą wymyślać i eksplorować samodzielnie.

Oferowana przez nasz sklep gra kółko i krzyżyk to gra magnetyczna. Zwykłe kółka i krzyżyki zastępują w niej wesołe buzie żółtych kotków i szarych myszek. Gra jest dzięki temu mniej abstrakcyjna, pobudza wyobraźnię wizualną dzieci. Szaro-pomarańczowa szachownica, dostosowana do kolorów zwierzątek sprawi, że mniejsze dzieci nie pomylą się w czasie gry. Przyjemne w dotyku figurki wykonane są z drewna. Solidna, metalowa obudowa z planszą do gry umożliwia ich łatwe przechowywanie i przewożenie -  dzięki czemu na pewno się nie zgubią. W odróżnieniu od wielu zabawek,w naszej grze kółko i krzyżyk nie ma żadnych elementów wykonanych z nieekologicznego plastiku. Rozsypanie figurek utrudnia także sam fakt, że jest to gra magnetyczna - w naszą wersję gry w kółko i krzyżyk możemy bawić się także w ruchu i podczas jazdy samochodem. Ładna forma sprawi, że gra sprawdzi się także jako miła dekoracja, np. jako ozdoba biurka. W wolnej chwili, dla zrelaksowania umysłu, możemy zagrać w nią sami, podobnie jak gramy w pasjansa.

Atrakcyjna cena tej prostej, ale bardzo ładnie wykonanej gry sprawia, że jest ona doskonałym prezentem dla małego dziecka. Kup grę magnetyczną kółko i krzyżyk, a zapewnisz doskonałą zabawę każdemu maluchowi i całej rodzinie!

Wymiary: około 10 x 10 x 2,5 cm
Materiał: drewno/metal
Waga: 0,1 kg
Wiek: od 5 roku życia

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...